Nie lubię definiować siebie, tak samo jak nie lubię definiowania innych, agnieszka orzechowskaciężko mi więc będzie powiedzieć coś o sobie, poza tym, że jako zwyczajny człowiek, dobrze rozumiem innych ludzi.

Nie mam anielskich skrzydeł, nie jestem także przybyszem z obcej planety. Urodziłam się na Ziemi, mam ziemskie ciało, a jedyne co zostało mi dane dodatkowo, to energia która ma właściwości uzdrawiające.

Nie oceniam ludzi, nie mówię im jak mają żyć. Każdy ma swoją ścieżkę i dobrze jest jeśli nią podąża. Jeżeli zaś zgubił ją w jakiś sposób, to chętnie pomogę ją odnaleźć.
Każdy z nas jest istotą zasługującą na pomoc, jeśli takiej potrzebuje, każdy zasługuje na to żeby być szczęśliwym.

Z wykształcenia jestem grafikiem fotografem i kocham pracę z obrazem. Widzę może trochę więcej niż inni, choć uważam że każdy mógłby widzieć zarówno aurę jak i przyszłość, o ile rozwija swoje wrodzone zdolności.

Kocham również świat, wraz ze wszystkimi jego przejawami.
Jako że lubię dzielić się tym co dobre, chętnie pracuję z osobami potrzebującymi wsparcia, czy to w energii, czy w słowach.
Najpiękniejszym co nas spotyka jest wolność wewnętrzna, wybaczenie. miłość
– i tym właśnie dzielę się najchętniej.

Agnieszka Orzechowska

 

p.s.1 Jeśli jesteś zainteresowany pracą z energią i czakrami – wykonuję specjalne uzdrawiające zabiegi energetyczne, sesje. Zaczynamy od Analizy Energetycznej [kliknij] – zamów ją, byśmy wiedzieli na czym się skupić w procesie oczyszczenia, naprawy i odblokowania Twojej energii.

p.s. 2 Jeśli interesuje Cię Twój Opiekun duchowy – możesz zamówić jego obraz Obraz Opiekuna Duchowego [klik]

ps. 3 Jeśli zaś Twoja sprawa potrzebuje głębszego wejrzenia – możesz skontaktować się emailowo.

 1. Piotr

  Trafność Pani diagnozy na podstawie zdjęcia jest zadziwiająca.
  Jestem pod ogromnym wrażeniem.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 2. Magdalena

  Kiedy człowiek jest szczęśliwszy, to inni także to dostrzegają.

  To co najbardziej zmieniło się już od momentu sesji z Panią Agnieszką Orzechowską to ogromna poprawa mojego ogólnego samopoczucia, podejścia do życia, postrzegania samej siebie. Umiem cieszyć się z każdego dnia. Jestem stale uśmiechnięta — w pracy pytają jakie dopalacze biorę :).

  Staram się nie przejmować drobnymi niepowodzeniami. Realizuję swoje marzenia i otwarcie mówię, że jestem dumna z tego czego w ostatnim czasie dokonałam – nigdy wcześniej nie powtarzałam sobie tego, teraz często. Powoli także staję się pewniejsza siebie (jako pełniąca obowiązki dyrektora potrafię przeprowadzić trudną rozmowę z pracownikami, bez uszczerbku dla własnego samopoczucia).

  Wiele rzeczy się pozmieniało na lepsze.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 3. Mariusz

  Mama powiedziała że czuje się lepiej i że nie może się doczekać kolejnej sesji, musiała Pani włożyć w to dużo energii, dziękujemy.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 4. Katarzyna

  Terapia z Panią Agnieszką Orzechowską dała mi siłę, która każdego dnia pokazuje jak piękny jest nasz świat. Przedtem było tak ze ten nasz świat mi dokuczał, a myśli własne w taki czy inny sposób nie służyły mi, wręcz straszyły i cofały przed tym co mogę w życiu osiągnąć.

  Na dzień dzisiejszy, widzę przed sobą mapę każdego dnia i wiele dróg którymi można dojść z punktu A do punktu B. Jest moc która pomaga myśleć i analizować nawet w tych najcięższych momentach.

  Będąc osobą emocjonalną za bardzo podchodziłam do życia właśnie w taki sposób – teraz do wielu rzeczy mam dystans i przez to więcej uśmiechu na twarzy. Potrafię też zauważyć ze prawie wszyscy zmagamy się z podobnymi problemami, przez to lepiej rozumiem reakcję drugiego człowieka. Uczę się też słuchać ludzi z takim właśnie dystansem – staram się słuchać z otwarta głową bez interpretacji, co daje mi czas na myślenie nad tym co słyszę i przez to jestem – lub staram się być-lepszym rozmówcą, koleżanką, przyjacielem.

  Lecz co najważniejsze dla mnie ……………zauważyłam ze jestem!

  Ktoś mądry kiedyś powiedział mi że „życie to pięć oddechów”, ja za nic nie chce ich zmarnować. Wiec kiedy jestem to jestem w jednym miejscu, staram się oddawać ludziom dobro które dostaję.
  Dużo jeszcze pracy przede mną, ale patrzę na to z uśmiechem, bo mam Panią Agnieszkę i wiem ze będzie mi pomagać.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 5. Zbigniew

  Dziękuje za przekazane informację, troszkę jestem w szoku, jak można tak trafnie opisać nieznanego człowieka. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale dość mocno wpadłem w wir pracy, jeśli chodzi o życie to rzeczywiście można powiedzieć z dnia na dzień jest coraz lepiej.

  Pozdrawiam

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 6. Kasia

  Nie rozumiem w jaki sposób to wszystko się dzieje, ale zmiany są coraz bardziej widoczne.
  Nie ciągle… bo i doły się trafiają… ale jakoś tak mi fajnie.
  Jeśli tak dalej pójdzie to będę szczęśliwym człowiekiem.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 7. Marian

  Droga Pani Agnieszko
  Dzisiaj otrzymałem obraz – jest wspaniały wprost cudny. Anioł trzyma w rękach to czego najbardziej poszukuję od wielu lat – kamień filozofów. Ciągle gdy zbliżam się do niego to mi umykał – teraz już wiem że jest bardzo blisko.

  Ten obraz to jest jakiś cud. Wielkie dzięki. Nigdy o Pani nie zapomnę.
  Z pozdrowieniami i życzeniami owocnych natchnień anielskich.

  Osobisty Obraz Opiekuna Duchowego - Przewodnika DuchowegoOsobisty Obraz Opiekuna Duchowego – Przewodnika Duchowego

 8. Izabela Gruchalska redaktor naczelny Anioly.info

  Mam dzisiaj przyjemność przedstawić niezwykłą pracę i jej twórcę. Jest to bardzo utalentowana osoba, ponieważ nie znając mnie, a nawet nie widzą mnie na oczy narysowała mojego opiekuna – anioła stróża. Pani Agnieszka Orzechowska nie tylko doskonale oddała kolory, w których zawsze się mi pojawia, ale również jego atrybuty.

  Dowiedziałam się, że niesie ze sobą energie obfitości i uzdrawiania oraz jest mocno związany z drzewami. Oddała nawet to, że jest energią żeńską.

  Poza niewątpliwym pięknem obrazu zapewniam, że jest pierwszą osobą, która tak dokładnie oddała energetykę mojego Przewodnika.

  Jeśli ktoś chce mieć obraz swojego anioła, polecam tą artystkę. Ma niesamowity dar widzenia aniołów i przelewania swoich wizji na papier.

  Osobisty Obraz Opiekuna Duchowego - Przewodnika DuchowegoOsobisty Obraz Opiekuna Duchowego – Przewodnika Duchowego

 9. Ela

  Pani Agnieszko
  Bardzo Pani dziękuję za sesje ze mną.
  Bardzo mi pomogły. Przestałam rozdrapywać stare rany i siedzieć myślami w przeszłości.
  Odcięła mnie Pani od toksycznych relacji i złych wspomnień. Wspomnienia zostały oczywiście, ale ich znaczenie zbledlo.

  Ot, kolejne doświadczenie w życiu i tyle. Lepiej śpię, częściej się uśmiecham.
  Teraz jestem gotowa spojrzeć w przyszłość i to Pani zasługa
  Bardzo dziękuję

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 10. Justyna, Slowkariera.pl

  Cześć : ) Agnieszka stworzyła dla mnie Duchowego Opiekuna, którego celem jest przyciąganie pieniędzy. Obraz działa – stałam się bardziej pewna siebie w interesach, potrafię bronić swoich racji i dbać o realizację swoich założeń. Coś się zmieniło także w moim podejściu do pieniędzy – wypełniła je swoista lekkość i świadomość tego, że to co robię jest istotne i sensowne, dlatego też zasługuję na godziwe wynagrodzenie. Polecam współpracę z Agnieszką, uaktywnia coś na poziomie wyższym, a to coś działa.

  Osobisty Obraz Opiekuna Duchowego - Przewodnika DuchowegoOsobisty Obraz Opiekuna Duchowego – Przewodnika Duchowego

 11. Ewelina

  Chciałam Pani bardzo serdecznie podziękować za tak cudownie piękne przedstawienie mojego Duchowego Przewodnika, a w zasadzie Przewodniczki!

  Obraz jest wspaniały i niesamowicie sugestywny. Uwielbiam na nią patrzeć, dodam, że namalowana jest dokładnie w moich ulubionych barwach. Ma Pani wielki talent! Dziękuję, mam nadzieję, że jeszcze coś Pani dla mnie kiedyś namaluje!

  Osobisty Obraz Opiekuna Duchowego - Przewodnika DuchowegoOsobisty Obraz Opiekuna Duchowego – Przewodnika Duchowego

 12. Iwona K.

  Oto moja historia…
  Z całego serca polecam jasnowidzącą Panią Agnieszkę Orzechowską. Kontakt do Pani Agnieszki znalazłam w Internecie. Wybrałam właśnie tę osobę, gdyż miała same pozytywne opinie klientów.

  Podeszłam sceptycznie, ale odważyłam się. Dziś z pełną świadomością i odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ja także jestem w gronie zadowolonych klientów. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami dotyczącymi Pani Agnieszki Orzechowskiej i polecam Jej pomoc każdemu, kto potrzebuje wsparcia.

  Jak to zazwyczaj bywa szukamy wsparcia nie wówczas kiedy wszystko się układa, ale kiedy coś wali się w naszym życiu. Tak samo było w moim przypadku. Niby nic wielkiego – rozstanie z partnerem po kilku latach wspólnego życia. Załamałam się totalnie.

  Nie spodziewałam się, że tak strasznie to przeżyję. Jestem kobietą dojrzałą i wykształconą, ale w tej sytuacji to wszystko okazało się nieważne – czułam się jak bezbronne i opuszczone dziecko. Ale czy ktoś może przewidzieć co będzie się działo z nim w takiej sytuacji? Cierpiałam strasznie, ból psychiczny był tak silny, że bolało też ciało… Doprowadziłam się do depresji. Wciąż myślałam tylko o tym co się wydarzyło, co zrobiłam źle – nic innego mnie nie interesowało. Jedyną kotwicą była praca zawodowa, w której musiałam wykrzesać siły. Każdego dnia tak cierpiałam psychicznie i fizycznie, że nadszedł moment kryzysowy i chciałam to zmienić, bo już dalej tak nie dało rady. Zaczęłam także brać leki.

  Trafiłam na stronę Pani Agnieszki. Pani Agnieszka zdiagnozowała moje czakry oraz dokonała odczytu z fotografii na temat mojej przyszłości. Mimo, iż nie wszystko, co opisała było „różowe” nie przestraszyłam się, wręcz przeciwnie uznałam to jako ostrzeżenie, aby zmienić los. Intuicyjnie w 100 % zaufałam wiedzy i rozsądkowi Pani Agnieszki. Podjęłam się seansów odblokowywania czakr. Już po pierwszej sesji na odległość poczułam się trochę lepiej, ale myślałam, że to czysty przypadek. Jednak kolejne dwie sesje wyprowadziły mnie na prostą. Pani Agnieszka interpretowała także moje sny. Stosowałam się do wszystkich zaleceń Pani Agnieszki. Konsultowałam z nią swoje wątpliwości. Kilka razy zdarzyło się, że chciałam podjąć jakiś krok, którego w ocenie Pani Agnieszki nie powinnam robić. Pierwsza moja myśl – „nie ma co jej słuchać, zrobię jak sama uważam”. Dziś wiem, że miała rację i dzięki temu, że zaufałam jej słowom uniknęłam wielu błędów, które pewnie miałyby negatywne skutki.

  Pani Agnieszka odradza działanie w złości, pielęgnowanie w sobie nienawiści do kogoś i trzymanie żalu. Dziś wiem, że ma RACJĘ!!! Mimo, iż od czasu sesji minęło kilka miesięcy wciąż otrzymuję wsparcie mailowe, kiedy zaistnieje taka potrzeba.

  Uważam, że Pani Agnieszka ma niezwykły dar, ale też posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.
  Jeśli potrzebujesz takiej pomocy, wierzysz w to, że praca z energią może Ci pomóc oraz jesteś w stanie podjąć wyzwanie pracy nad sobą to skorzystaj z usług jasnowidzącej Agnieszki Orzechowskiej. Pani Agnieszka wspiera, ale nie jest cudotwórcą i nie wykona pracy za nas. Trzeba słuchać uważnie jej zaleceń i pracować nad sobą – wtedy sukces murowany. Jestem żywym przykładem, że taka pomoc działa. Dziś jestem zadowoloną osobą, znów się uśmiecham i korzystam z życia. Jestem pewniejsza siebie i podejmuję się nowych, trudnych zadań.

  Pani Agnieszko dziękuję za wszystko! Nigdy nie zapomnę dobra, które od Pani otrzymałam. Podziwiam Pani konsekwencję, umiejętności i ogromną wiedzę. Myślę, że doskonale wykorzystuje Pani swój niezwykły dar jasnowidzenia.

  Życzę, aby otrzymała Pani tyle dobra od świata, ile Pani sama w świat wysyła.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 13. Dorota

  Przyznam szczerze
  jestem pod coraz większym wrażeniem Pani osoby i umiejętności – pełen szacunek!

  Co do odczuć, od czasu pierwszych sesji, zaczęłam się wysypiać a nawet śnić. Od tego czasu czuję się też bardziej spokojna, jakby wyciszona emocjonalnie, co jest dla mnie bezcenne, bo emocje ostatnimi czasy brały u mnie górę nie tylko nad rozsądkiem ale i nad racjonalnym postrzeganiem faktów. Za to należą się Pani szczególne podziękowania

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 14. Jarosław

  Niesamowite jak trafny był wynik analizy.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 15. K.

  Bardzo dziękuję za przeprowadzone zabiegi. Z mojej strony czuję znaczną poprawę – jakby mi ktoś zdjął jakiś ciężar, który długo w sobie nosiłem (tak, wiem, że brzmi to banalnie, ale właśnie tak to czuje 🙂

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 16. Krystyna

  Kurs znalazłam w idealnym momencie. Wykorzystuję te ćwiczenia, żeby rozświetlić swoją ścieżkę. DZIĘKUJĘ

  Rozwiń Skrzydła - Kurs OnlineRozwiń Skrzydła – Kurs Online

 17. Kinga

  Nie wierzyłam już, że będzie dobrze, a teraz jest lepiej niż wcześniej! Z całego serca dziękuję!

  Oczyszczanie i Odblokowanie CzakrOczyszczanie i Odblokowanie Czakr

 18. Krzysztof

  Bardzo praktyczny i motywujący. Tego mi było potrzeba! Dziękuję 🙂

  Rozwiń Skrzydła - Kurs OnlineRozwiń Skrzydła – Kurs Online

 19. Aga

  Dziękuję za pomoc Pani Agnieszko, jak cudownie że natrafiłam na Panią w internecie.
  Analiza jest niesamowita , nie przypuszczałam, że można mieć takie trafne spostrzeżenia na podstawie zdjęcia osoby.
  Będę rekomendować Pani usługi wśród znajomych, jest Pani kolejnym dowodem dla mnie, że Wszechświat mi sprzyja , a odkąd w to głęboko uwierzyłam, całkiem niedawno, to dzieją się Cuda.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 20. Anna

  Chyba nie przestanie mnie to zadziwiać że wszystko co mówisz się sprawdza .. Ale to dobrze. Jak mi powiesz że “to ten” będę mogła iść jak w dym.

  JasnowidzenieJasnowidzenie

 21. Z.

  Czasem wracam do tych materiałów, przydają się

  Rozwiń Skrzydła - Kurs OnlineRozwiń Skrzydła – Kurs Online

 22. Anna

  Polecam każdemu w temacie rozwoju. Dzięki!

  Rozwiń Skrzydła - Kurs OnlineRozwiń Skrzydła – Kurs Online

 23. Ola

  Dużo odkryłam dzięki tym ćwiczeniom. Zachęciły mnie do szukania dalej. Pozdrawiam

  Rozwiń Skrzydła - Kurs OnlineRozwiń Skrzydła – Kurs Online

 24. Zorza

  Terapia energetyczna sprawiła, że zaczęłam rozwijać swoje pasje. Wcześniej byłam leniuszkiem, teraz jestem pełna energii i wytrwałości.

  Oczyszczanie i Odblokowanie CzakrOczyszczanie i Odblokowanie Czakr

 25. Paula

  Terapię oczyszczania karmy przeprowadziła Pani Agnieszka ze mną już jakiś czas temu tzn. początek w czerwcu 2016 roku. Wrażenia niesamowite, przedziwne sny potem bardzo rzeczowo i jasno tłumaczone potem przez Panią Agnieszkę. Różne czasem bardzo osobiste doznania, bardziej lub mniej wesołe. Ale wszystko to w poczuciu takiego spokoju jak by się było pod czyjąś opieką, i pewność że tak ma być. To jak mnie zmieniła i dalej zmienia terapia oczyszczania karmy to wiem tylko ja. Zupełnie inaczej patrzę na moich bliskich i rodzinę , na znajomych. Jestem pewniejsza siebie , chociaż to jeszcze daleka droga, bardziej szanuję siebie . Najważniejsze nie mam tego poczucia winy które miałam przez ponad 40 lat , że coś znowu muszę albo czegoś nie umiem . Taki miałam ten “plecak “ciężki, że nie dało się już iść. Teraz codziennie bardziej rozumiem , że jestem tak samo ważna jak inni. Zaskakujące też , że wrogowie zniknęli tzn . są , ale tak jak by to byli nie moi wrogowie. Te zmiany zachodzą powoli i tak spokojnie prawie niezauważalnie i dopiero jak po jakimś czasie popatrzy się wstecz to widzisz o ile lżejszy ten nasz “plecak” z życiem się zrobił. Polecam wszystkim to jest naprawdę mistyczne przeżycie. Dzięki wielkie Pani Agnieszko

  Oczyszczanie KarmyOczyszczanie Karmy

 26. Paula

  Z pomocy i porad Pani Agnieszki korzystałam już wielokrotnie. Teraz spróbowałam kursu rozwiń skrzydła. Bardzo miłe przeżycie!!!! Cudne doznania szczególnie po spotkaniu opiekuna duchowego.
  Kurs pomaga mi pozytywnie nastroić się na cały dzień, czasem też jest mi pomocny przy zmobilizowaniu się do czegoś co długo odwlekam , albo nie chce mi się zrobić. Bardzo fajna forma takiej “chwili dla siebie”.
  Przez taką niby zabawę pozwala się dużo o sobie samym dowiedzieć.
  Pozdrawiam i dziękuję Pani Agnieszko

  Nawiązanie Więzi z Opiekunem Duchowym - KursNawiązanie Więzi z Opiekunem Duchowym – Kurs

 27. Atheo

  Agnieszkę Orzechowską miałam przyjemność poznać w dość burzliwym okresie mojego życia.

  Zinterpretowała moje sny. W międzyczasie pojawił się również problem z Opiekunem, ale z pomocą wizji Agnieszki, jej wiedzy jak i wsparcia, wszystko dało się wyjaśnić.

  Niejednokrotnie miałam oczyszczaną przez Agnieszkę energetykę oraz aurę, co zaowocowało tym że ani byty, ani duchy nie stanowiły już problemu.

  Wraz z upływem czasu i chęcią rozwoju postanowiłam zająć się Reiki.

  W tym czasie również dostałam od Niej ostrzeżenie, że coś złego może się zdarzyć.

  Zignorowałam to ostrzeżenie, jak również te które kierowała do mnie podświadomość, i pojechałam na inicjację do ***, do mężczyzny który wykorzystywał młode, ładne dziewczyny seksualnie wmawiając im naprawdę niewiarygodne bzdury. Zrozumienie tego jednak zajęło mi odrobinę czasu, a następstwem tego było pojawienie się Cienia, oraz zniszczenie energetyki.

  To Agnieszka pomogła mi oraz zapewniła wsparcie duchowe i moralne narażając się na zszarganie opinii, jako że dopiero niedawno wyszły na jaw machlojki tego pseudo-mistrza Reiki.

  Około roku zajęło mi doprowadzenie się do porządku z ich pomocą, pokazali mi również techniki pomocne w tym dzięki czemu potem wiele mogłam już robić sama. Przekonałam się że bogate doświadczenie, otwartość oraz życzliwość Agnieszki są najlepszą gwarancją rozwiązania nietypowych problemów na jakie można natrafić.

  JasnowidzenieJasnowidzenie

 28. Krzychu

  Moje samopoczucie poprawiło się o 1000% procent. Teraz mam masę projektów pasji, rozwijam się cały czas!

  Oczyszczanie i Odblokowanie CzakrOczyszczanie i Odblokowanie Czakr

 29. Teresa

  To jest absolutnie przepiękny kurs.
  Jest to również bardzo aktywny, z wieloma ćwiczeniami.

  Do ich wykonania potrzeba tylko chwili spokoju dla siebie.

  Kurs pomógł mi pogłębić relacje z Opiekunem Duchowym. Pomogło mi to lepiej zrozumieć, w jaki sposób przewodnicy i kryształy mogą współpracować ze sobą.

  Bardzo fajne rozwinięcie kursu “Rozwiń Skrzydła”. Polecam.

  Nawiązanie Więzi z Opiekunem Duchowym - KursNawiązanie Więzi z Opiekunem Duchowym – Kurs

 30. Danuta

  Przed ukończeniem kursu miałam niskie zaufanie do tego, jak być świadomym dzięki swojej intuicji i właściwej drodze do psychicznej ochrony siebie. Teraz czuję się pewna siebie, co widać w życiu.

  Gorąco polecam ten kurs innym!

  Rozwiń Skrzydła - Kurs OnlineRozwiń Skrzydła – Kurs Online

 31. Celina

  Nie bardzo wiedziałam co chcę robić w życiu. Przyjaciółka namówiła mnie na kurs “Rozwiń skrzydła’’. Szczerze mówiąc, na początku nie wierzyłam w jego skuteczność, ale stosowałam się zawartych w nim rad i wskazówek.
  W pewnym momencie zaczęłam czuć się inaczej, lepiej i bardzo mnie to wciągnęło. Dzięki kursowi i sesjom energetycznym znalazłam połączenie ze swoim wnętrzem, odnalazłam tam zainteresowania i pasje, o których nawet nie śniłam!

  Rozwiń Skrzydła - Kurs OnlineRozwiń Skrzydła – Kurs Online

 32. Zofia

  Moja córka wiecznie ‘’zarywała nocki’’. Twierdziła, że musi się uczyć, ale tak naprawdę spędzała czas przy komputerze i telefonie. Jej oceny w szkole zaczęły się pogarszać. Nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. Kupiłam ten ebook i zaczęłam wprowadzać zawarte w nim wskazówki jako zasady dla córki. Na początku się buntowała ale po miesiącu sama przyszła do mnie i mi podziękowała. Powiedziała, że czuje się znacznie lepiej i ma więcej energii.

  Sposoby na ciągłą sennośćSposoby na ciągłą senność

 33. Lukas

  Moje problemy zaczęły się niecały rok temu.
  Najpierw zacząłem gorzej sypiać i musiałem sięgnąć po leki nasenne. Wkrótce zrobiłem się nerwowy i nieuważny.
  Moje relacje z rodziną i ogólne samopoczucie znacznie się pogorszyły.
  Kuzyn polecił mi tę stronę. Rzeczywiście przez ostatni czas praca pochłaniała mnie bez reszty. Wyobrażałem sobie, że odpocznę dopiero po upragnionym awansie. Zapomniałem jak cieszyć się życiem. Pani Agnieszka wyjaśniła mi, że powinienem dbać o wszystkie elementy życia. Zdecydowałem się na długi urlop, a po powrocie do pracy przestałem brać nadgodziny. Teraz czuję się znacznie lepiej, zaczynam rozumieć swoje życie.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 34. Agata Z.

  Wiecznie brakowało mi energii. Nie mogłam się skupić, nie potrafiłam wykonać powierzonych mi zadań na czas. Próbowałam leków, ale bałam się od nich uzależnić. Pewnego dnia natrafiłam w sieci na profil Agnieszki Orzechowskiej. Zaproponowała mi terapię energetyczną w połączeniu z kursem ‘’Sposoby na ciągłą senność’’. Z jej pomocą, krok po kroku, mój tryb życia i samopoczucie zaczęły się zmieniać. Bardzo dziękuję

  Sposoby na ciągłą sennośćSposoby na ciągłą senność

 35. Krystian

  Już od ponad roku borykałem się z bezsennością. Nie mogłem spać w nocy a w ciągu dnia byłem zmęczony i rozkojarzony. Kiedy zaczęło to wpływać na moje życie osobiste i zawodowe, postanowiłem szukać pomocy. Ten e-book pomógł mi zrozumieć, skąd biorą się moje problemy i wyeliminować przyczynę. Dziękuję!

  Sposoby na ciągłą sennośćSposoby na ciągłą senność

 36. Joanna

  Moje relacje z rodziną i partnerem znacznie się polepszyły. Wcześniej wszyscy mnie denerwowali, po każdej kłótni płakałam długi czas. Energetyczne oczyszczanie sprawiło, że jestem bardziej otwarta na ludzi. Teraz wiem, że miałam zablokowaną czakrę serca i brakowało mi też poczucia bezpieczeństwa związanego z dolnymi czakrami. Dziękuję Pani Agnieszko!

  Oczyszczanie i Odblokowanie CzakrOczyszczanie i Odblokowanie Czakr

 37. Wojciech

  Od wielu lat marzyłem o założeniu własnej działalności z rękodziełem artystycznym. Chciałem porzucić swoją dotychczasową pracę utrzymywać się z własnej pasji. Ciągle jednak coś powstrzymywało mnie od tej decyzji. Bałem się, że poniosę porażkę, albo, że będzie to trudniejsze niż się spodziewałem. Kiedy natrafiłem na kurs Agnieszki, pomyślałem ‘’dlaczego nie?’’
  Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Odważyłem się na krok, który tak długo odwlekałem. Dzisiaj, kiedy mogę powiedzieć, że jestem panem swojego losu nie bardzo rozumiem dlaczego tyle zajęła mi ta decyzja. Nie było łatwo, ale kurs nauczył mnie wytrwałości I uporu w dążeniu do celu. Mam też więcej czasu dla siebie I dla rodziny!
  Dziękuję Pani Agnieszko!

  Rozwiń Skrzydła - Kurs OnlineRozwiń Skrzydła – Kurs Online

 38. Marzena, Wrocław

  Zwracałam się z pomocą do wielu lekarzy. Wszyscy rozkładali ręce, byłam jak to się mówi, beznadziejnym przypadkiem. I wreszcie internecie znalazłam stronę Dotyk Przestrzeni. Zdecydowałam się zaryzykować i opisałam swoje problemy. Okazało się, że moje wcześniejsze, trudne przeżycia ciągle były zachomikowane gdzieś w mojej energii. I to one powodowały kłopoty ze zdrowiem. Dzięki terapii energetycznej dolegliwości zniknęły. Teraz czuję, że jestem inną osobą. Nie uwierzyłabym komuś, kto by powiedział, że można się tak bardzo zmienić.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 39. Julia, Kowale

  To działa! Jestem pełna energii, lepiej śpię, zrzuciłam na wadze!
  Dziękuję

  Sposoby na ciągłą sennośćSposoby na ciągłą senność

 40. Marek

  Byłem chorobliwie nieśmiały, unikałem ludzi, nie miałem przyjaciół. Może przez trudne dzieciństwo albo temperament. Dzięki kursowi ‘’Rozwiń Skrzydła’’ i terapii energetycznej zacząłem uczyć się gry na gitarze, zainteresowałem się też gotowaniem i duchowością. To poprawiło moją pewność siebie, zrozumiałem, że mam dary, którymi mogę dzielić się z innymi. Dzisiaj gram swój pierwszy koncert z zespołem. Kiedyś nie wyobrażałbym sobie występu przed publicznością. Dzięki Agnieszce moje życie zmieniło się o 180 stopni!

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 41. Maksymilian

  Mam jakąś dziwną zdolność mówienia i robienia rzeczy w najbardziej niewłaściwym momencie. Zraziłam do siebie wiele osób a im bardziej bałam się, że ośmieszę się albo zbłaźnię im częściej się to zdarzało. Krąg moich znajomych zaczął się wyludniać. Nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. Przeglądając internet natrafiłam na kursy rozwiń skrzydła oraz o nawiązywaniu kontaktu z Opiekunem. Wydawało mi się, że może mi pomóc. Rzeczywiście, dzięki niemu skupiłam się bardziej na sobie, zaczęłam rozwijać swoje zainteresowania (języki obce), doszkalać się w zawodzie (działalność społeczna) i poznawać nowych ludzi (którzy byli w stosunku do mnie bardziej wyrozumiali) Przestałam też pić alkohol, może lampkę wina do niedzielnego obiadu. Zrozumiałam, że muszę wybaczyć sobie swoje błędy, a nie lgnąć do nich.

  Nawiązanie Więzi z Opiekunem Duchowym - KursNawiązanie Więzi z Opiekunem Duchowym – Kurs

 42. Marzena

  Gorąco polecam kurs ‘’Rozwiń Skrzydła’’. Mam lepszy kontakt z klientami oraz pracownikami, nawet atmosfera w zakładzie jest lepsza. Kurs nauczył mnie twardo bronić swoje pozycji, ale też myśleć w inny sposób, szukać nowych dróg rozwoju, próbować czegoś nowego.

  Rozwiń Skrzydła - Kurs OnlineRozwiń Skrzydła – Kurs Online

 43. Dariusz

  Uważam Analizę i Sesje energetyczne za nieocenioną pomoc w życiu. Dodały mi energii i pozwala zaufać we własne siły. Miałem problemy ze znalezieniem pracy, nie miałem na nic siły, spędzałem całe dnie przed komputerem. Kiedy znalazłem stronę Agnieszki Orzechowskiej długo się wahałem. Trochę bałem się zainwestowanie pieniędzy w coś czego nie mogę zobaczyć, ale moja dziewczyna namówiła mnie na ten krok. Analiza Energetyczna okazała się bardzo sensowna i rzeczowa a sesje przywróciły mi motywacje, siłę do działania. Pojawiła się jakaś nowa lekkość w podejmowaniu decyzji.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 44. Jakub

  Wreszcie mogę się porządnie wyspać i spędzić dzień aktywnie. Warto!

  Sposoby na ciągłą sennośćSposoby na ciągłą senność

 45. Katia

  Nie do uwierzenia, jak zmieniło się moje życie dzięki pracy z czakrami. Dotychczas wszystko było szare i byle jakie, nie żeby było tragicznie, ale moje życie nie miało w sobie radości. Trudno mi stwierdzić co czułam podczas sesji. Po kilku sesjach nagle zaczęłam, widzieć więcej, chcieć więcej, bardziej otwierać się na świat, na ludzi, na samą siebie. Dziękuję i gorąco polecam wszystkim, którzy chcą więcej od życia.

  Oczyszczanie i Odblokowanie CzakrOczyszczanie i Odblokowanie Czakr

 46. Ev

  Podczas pierwszej sesji nic nie poczułam, ale przy najpierw było mi jakoś smutno a potem świat nagle się rozjaśnił. Co ciekawe mój mąż zawsze siadał w pokoju, kiedy sesje były przeprowadzanie, chociaż nic mu o tym nie powiedziałam. Gorąco polecam usługi Agnieszki Orzechowskiej.

  Oczyszczanie i Odblokowanie CzakrOczyszczanie i Odblokowanie Czakr

 47. Magdalena

  Dziękuję bardzo Pani Agnieszko za te miłe spotkania.

  Dzisiaj śmiesznie lekko się czuję, bardzo spokojnie. Właśnie tak jakby się coś ode mnie oderwało, odczepiło stąd ta lekkość pewnie.

  Bardzo chciałabym abyśmy nie przerywały naszych sesji i jeśli to możliwe chciałabym te sesje u Pani kontynuować.
  Cała ta terapia, chyba tak też można te spotkania  nazwać, to bardzo mistyczne przeżycie.

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 48. Marta

  Świetnie się czuje, nerwobóle minęły, skończyły się moje kłopoty z koncentracją, lepiej sypiam. Dziękuję 🙂

  Oczyszczanie i Odblokowanie CzakrOczyszczanie i Odblokowanie Czakr

 49. Krystyna

  Dobry wieczór. Przepraszam że Panią tak znowu nachodze wiadomościami. Nie wiem czy Pani sobie o mnie przypomina.

  Miałam problem z uszami tzn mam nadal.

  Ale jednak pani przepowiednie się sprawdziły to jest choroba związana z nerkami. Wyszła dopiero jak lezalam długo na intensywnej terapii. Dziękuję jeszcze raz. Szczęśliwego nowego roku.

  Z pozdrowieniami K

  Analiza EnergetycznaAnaliza Energetyczna

 50. Mateusz

  Sesje polecił mi znajomy. Pomogły mi przetrwać najczarniejszy czas w moim życiu, kiedy byłem samotny, smutny i rozbity emocjonalnie. Od dwóch tygodni jednak czuję, że jestem poskładany na nowo.
  Jasne, że wymagało to wiele pracy nad sobą z mojej strony, konia można doprowadzić do wodopoju, ale koń musi się napić sam, jak to mówią. Teraz jest dobrze, rozwijam się w wielu dziedzinach. Sesje powtarzamy co jakiś czas, pomagają mi one utrzymać formę.

  Oczyszczanie i Odblokowanie CzakrOczyszczanie i Odblokowanie Czakr

1 2