Oczyszczanie Energetyczne

Pracujesz w otoczeniu toksycznych ludzi? Po powrocie z pracy czujesz, że nie masz już na siły? Nawet myśl o weekendzie i wczasach przestała cię cieszyć? 
 

oczyszczanie energetyczne

 
Prawdopodobnie w swoim otoczeniu masz osoby które dzielą się z Tobą negatywną energią, ta zaś zbiera się na Tobie i powoli zaczyna Cie zatruwać.
Do tego zapewne łatwo wczuwasz się w sytuację innych, jesteś osobą empatyczną, współczującą którą łatwo wykorzystywać również na poziomie energii.
 
Pomogę Ci odzyskać równowagę i radość życia oczyszczając Twoją aurę z toksyn jakie się do Ciebie przykleiły z otoczenia.
Oczyszczanie aury, poza samym zdjęciem niekorzystnych energii, poprawia także jakość myślenia, kreatywność i chęć do działania, planowania przyszłości.
Przywraca naturalną wiarę w siebie i radość.
 

Oczyszczanie Energetyczne – Oczyszczanie aury 


  • diagnoza w której znajdziesz przyczyny złego samopoczucia oraz problemów życiowych – zaburzenia aury, stan czakr, toksyczne wpływy od ludzi.
  • Dwa silne zabiegi oczyszczania energetycznego na odległość w odstępie 7 dni – 230 PLN
 
 

Czy masz w swoim życiu konkretne sfery gdzie czujesz ze nic się nie zmienia? Nie czujesz pewności siebie, masz wiele kompleksów które utrudniają Ci życie? A może przeszkodą jest Twoja nieśmiałość, zamknięcie w sobie?

 
Jeżeli w Twoim życiu szwankują tylko niektóre sfery najlepsze dla Ciebie będzie skupienie się właśnie na nich. Taką możliwość daje praca z czakrami. W naszych centrach energetycznych (czakrach), na skutek doznań życiowych powstają różnego typu blokady. Są one ukierunkowane na konkretne strefy działania. Jeżeli przykładowo mamy problemy z pracą, to bardzo prawdopodobne jest że to nasza czakra podstawy, odpowiedzialna między innymi za byt, jest zablokowana, lub słaba. 
Pracując z poszczególnymi czakrami, można więc skupić się przede wszystkim na niej, i na jej działaniu.
 

Oczyszczanie Energetyczne – Oczyszczanie Czakr

 

  • diagnoza Twojej osobistej energii, aury, czakr, wpływów z otoczenia, przyczyny problemów również na na głębszym poziomie – duchowym i karmicznym
  • pięć sesji na odległość – energetyczne oczyszczanie i odblokowanie CZAKR – 480 pln

 

oczyszczanie-energetyczne

 

Holistyczne oczyszczanie energii – dla Osobistego Rozwoju

 

 
Sam nie wiesz co jest nie tak z Twoim życiem? Nie rozwijasz się, nic nie idzie tak jak powinno? Czujesz, że utknęłaś/ łeś w martwym punkcie i sam/a nie wiesz jak ruszyć na przód?
Bardzo pragniesz rozwoju i zmian, jednak nic nie działa jak powinno.
 
To właśnie dla Cie najlepszym rozwiązaniem będzie holistyczne oczyszczanie energii.
Specjalnie dostosowany do Ciebie i Twoich potrzeb program, skupia się nie tylko na oczyszczaniu czakr czy auty, ale także na pracy z Twoją podświadomością.
Być może to właśnie w niej ukryte są schematy i wzorce które nie pozwalają na rozwinięcie skrzydeł.
W pakiecie oczyszczanie holistycznego, uwzględnione są analizy Twoich snów, za pomocą których Twoja podświadomość przekazuje Cie wiele istotnych wskazówek.

 

 

Oczyszczanie energetyczne może przebiegać na odległość.

W takim wypadku proszę o dosłanie aktualnego zdjęcia:

emailem: Agni.Orzechowska@gmail.com

MMSem: 664270042

W wypadku sesji energetycznej na odległość konieczne jest wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę i dzień.

Dobrze jest jeśli osoba dla której przesyłam energię, czy oczyszczam ją, w tym czasie pozostawała w stanie wyciszonym, z daleka od urządzeń multimedialnych i spokojnie obserwowała swoje odczucia i emocje w trakcie przekazu.

Wszystkie sesje są ustalane indywidualnie, w porach dogodnych, byś w spokoju i komforcie mógł zrobić coś dla siebie, zmienić swoje życie, poszerzyć swoje możliwości.

Po takiej sesji, proszę o spisanie swoich odczuć oraz snu z nocy po przekazie  (o ile zostanie zapamiętany) i przesłanie na maila.

To najczęściej są cenne wskazówki dotyczące tego co dzieje się w duszy uzdrawianego i warto poddać je analizie.

 

oczyszczanie-energii

 

ZAPRASZAM NA OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

 KONTAKT >>

 

oczyszczanie-energetyczne-opinie

 
Dziękuję bardzo Pani Agnieszko za te miłe spotkania. Dzisiaj śmiesznie lekko się czuję, bardzo spokojnie. Właśnie tak jakby się coś ode mnie oderwało, odczepiło stąd ta lekkość pewnie.
Bardzo chciałabym abyśmy nie przerywały naszych sesji i jeśli to możliwe chciałabym te sesje u Pani kontynuować.
Cała ta terapia, chyba tak też można te spotkania  nazwać, to bardzo mistyczne przeżycie.

Dodaj komentarz