Czasem doskwiera nam brak pewnej wiedzy, niedostępnej pozornie dla zwykłego śmiertelnika.

Obawiamy się że decyzje jakie pojęliśmy w przyszłości mogą okazać się zgubne, że stąpamy złą drogą, że już nic dobrego nas nie spotka w życiu. Z takimi i podobnymi pytaniami kierujemy się najczęściej do jasnowidza lub wróżki.

Co może osoba jasnowidząca?

W zależności od predyspozycji jasnowidz może odpowiedzieć całkiem precyzyjnie na różne dręczące nas pytania. Są widzący specjalizujący się w poszukiwaniu osób, czy rzeczy zaginionych, w widzeniu przyszłości, czy takie jak ja które najchętniej oglądają stan zdrowia oraz skłonność do pewnych przypadłości. Nie oznacza to że odrzucam inne pytania, jednak najwięcej mówię właśnie o zdrowiu fizycznym, emocjach oraz drodze rozwoju.

Jeżeli nurtują Cię jakieś sprawy w których pomocne byłoby moje spojrzenie, zamów jasnowidzenie na TEN temat.

Jasnowidzenie

(2 opinie klienta)

90 

Czy decyzje jakie pojęliśmy w przyszłości okażą się zgubne?
A może stąpamy niewłaściwą drogą?
Czy już nic dobrego nas nie spotka w życiu?
Dostępne tylko do 7 stycznia

Brak w magazynie

Opis

Opisz swój problem, sprecyzuj pytanie i nie zapomnij załączyć zdjęcia, bez niego nie będę widziała odpowiedzi. Cena Dotyczy jednego pytania Widzenie pozazmysłowe wolę przeprowadzać na odległość, dlatego nie musisz osobiście mnie odwiedzać.

Nie zamawiaj jasnowidzenia na tematy:

 • wścibskie
 • o zagubionych ludzi
 • kto Cię podsłuchuje

jasnowidzenie

2 opinie dla Jasnowidzenie

 1. Atheo

  Agnieszkę Orzechowską miałam przyjemność poznać w dość burzliwym okresie mojego życia.

  Zinterpretowała moje sny. W międzyczasie pojawił się również problem z Opiekunem, ale z pomocą wizji Agnieszki, jej wiedzy jak i wsparcia, wszystko dało się wyjaśnić.

  Niejednokrotnie miałam oczyszczaną przez Agnieszkę energetykę oraz aurę, co zaowocowało tym że ani byty, ani duchy nie stanowiły już problemu.

  Wraz z upływem czasu i chęcią rozwoju postanowiłam zająć się Reiki.

  W tym czasie również dostałam od Niej ostrzeżenie, że coś złego może się zdarzyć.

  Zignorowałam to ostrzeżenie, jak również te które kierowała do mnie podświadomość, i pojechałam na inicjację do ***, do mężczyzny który wykorzystywał młode, ładne dziewczyny seksualnie wmawiając im naprawdę niewiarygodne bzdury. Zrozumienie tego jednak zajęło mi odrobinę czasu, a następstwem tego było pojawienie się Cienia, oraz zniszczenie energetyki.

  To Agnieszka pomogła mi oraz zapewniła wsparcie duchowe i moralne narażając się na zszarganie opinii, jako że dopiero niedawno wyszły na jaw machlojki tego pseudo-mistrza Reiki.

  Około roku zajęło mi doprowadzenie się do porządku z ich pomocą, pokazali mi również techniki pomocne w tym dzięki czemu potem wiele mogłam już robić sama. Przekonałam się że bogate doświadczenie, otwartość oraz życzliwość Agnieszki są najlepszą gwarancją rozwiązania nietypowych problemów na jakie można natrafić.

 2. Anna

  Chyba nie przestanie mnie to zadziwiać że wszystko co mówisz się sprawdza .. Ale to dobrze. Jak mi powiesz że „to ten” będę mogła iść jak w dym.

Dodaj opinię
jasnowidzenie

Najczęstsze pytania w temacie jasnowidzenie

Mówisz, że każdy z jasnowidzących ma inną technikę. W jaki sposób ty otrzymujesz i postrzegasz wizje?

Różnie. To chyba jest zależne od osoby pytającej, jej otwartości, jasności postawionego pytania, tego czy chce coś ukryć, czy przeciwnie, jest szczera. Czasem odpowiedzi przychodzą dosłowne, czyli widzę całe zdarzenie z osobami i miejscami, a czasem są to obrazy symboliczne i tak jak z symboliką snu, trzeba je zinterpretować.

Skąd bierze się umiejętność jasnowidzenia? Dlaczego niektórzy ją mają a inni nie? Czy każdy może być jasnowidzem? Kiedy i jak odkryłaś te zdolności u siebie?

Sądzę, że wszyscy ludzi posiadają w mniejszym lub większym stopniu takie zdolności, ale nie każdy może zostać jasnowidzem. Wiadomo, osoba która posiada naturalnie rozwinięte zdolności do postrzegania pozazmysłowego, ale nie posiadając zdrowego rozsądku i mechanizmów obronnych, szybko skończy z nerwicą, obsesjami, czy nawet chorobą psychiczną. Jasnowidzenie to nie tylko same wizje, to także sztuka zachowania siebie w tym wszystkim, sztuka pogodzenia widzenia z życiem realnym, przyziemnym.  

W jakich sytuacjach należy szukać u Ciebie pomocy? Jak rozróżnić kiedy jest odpowiedni moment na uzyskanie wsparcia? Z czym nie przychodzić (czy są ludzie którzy przybiegają co chwilę z każdą bzdurą)?

Do jasnowidza można iść z ciekawości tego co stanie się w przyszłości, można iść, bo czujemy się źle a lekarze nie potrafią zdiagnozować przypadłości (oczywiście to nie znaczy że rezygnujemy z medycyny konwencjonalnej!), można iść bo ma się ochotę zapytać o aurę, o swoje zdolności, czy podobne.

Jeżeli jednak udajemy się tam z pytaniem „Czy mój zgryz się poprawi?” to ja już mogę od razu odpowiedzieć – nie, jeżeli nie udasz się do ortodonty! Nie ma sensu zadawać pytań w stylu: „Czy moje kolczyki za 2 złote się odnajdą na plaży”, „Czy umrę?”, albo „Kiedy umrę?”. Nie dopowiadam też na wścibskie pytania dotyczące życia osób trzecich.

Jakim językiem przemawiają wizje? Jak je interpretujesz?

Czasem dostaję bardzo złożone odpowiedzi, których sama nie rozumiem i dopiero w konsultacji z pytającym okazuje się, że mają sens. Przykładowo osoba okradziona zadaje pytanie, co się stało ze straconym samochodem? A ja widzę Słowację… Nie znam się na rynku motoryzacyjnym, nie wiem co się dzieje ze skradzionymi autami, nie mogłam więc mieć pojęcia że samochód faktycznie mógł tam zostać wywieziony.

Czasem wizje są bardzo symboliczne, zwłaszcza jeżeli odpowiadam na pytanie związane z jakąś dziedziną, o której nie mam bladego pojęcia, lub osoba pytająca jest bardzo zamknięta i nie lubi się otwierać. W takich wypadkach wizje interpretuję tak jak sen, najczęściej w oparciu o rozmowę z pytającym.

Zrozumiałem wizję jaką otrzymałaś, co dalej? Na jakich polach i dziedzinach życia należy pracować.

To zależy czego dotyczyła wizja. Najczęściej podpowiadam co można by zmienić, ale oczywiście nic na siłę. Wydaje mi się że sama świadomość tego co się dzieje, już jakieś zmiany powoduje, już zmienia nieco obraz sytuacji i pomaga by pytający sam sobie pomógł.

Niektórzy mówią, że jasnowidzenie nie dotyczy przyszłości a przeszłości i teraźniejszości.

Na pewno wiele osób zwraca się z prośbą o przepowiedzenie niefortunnych wydarzeń w przyszłości. Czy można się w ten sposób, w ogóle w jakikolwiek sposób przed nimi uchronić.

Jasnowidzenie dotyczy przyszłości tak jak i przeszłości czy teraźniejszości. Po prostu widzenie przyszłości jest najtrudniejsze. Tyle zmiennych, tyle zdarzeń, tyle wyborów. Sama serdecznie nie lubię widzenia przyszłości, choć jeżeli jest potrzebne to oczywiście robię je. Pewnie że można się uchronić przed czymś.

Dość częstym pytaniem jest, którą opcje wybrać. Tu można całkiem skorzystać na podpowiedzi jasnowidza, bo szkoda ładować się w coś co nie pasuje do nas, w czym będziemy się męczyć, a sami nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo nie do końca jesteśmy z sobą samym szczerzy.

Masz wgląd w życiorysy i problemy wielu osób. Jak oceniasz naszą kondycję? Jakie są uniwersalne porady, które tyczą się większości z nas. Co jako społeczeństwo powinniśmy zmienić w swoim działaniu.

My jako Polacy mamy ogromne problemy z otwartością i kreatywnością. Z drugiej strony nie chwaląc się tym, chętniej udajemy się do jasnowidza niż inne nacje. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Pewnie warto byłoby się bardziej otwierać i pozbyć skrępowania oceną innych, ale nie mnie pouczać jak inni mają żyć. Widzę u nas masę pozytywnych cech jak inteligencja, chęć do zmian, konsekwencja.

 

5/5 - (5 głosów)