Czasem doskwiera nam brak pewnej wiedzy, niedostępnej pozornie dla zwykłego śmiertelnika.

Obawiamy się że decyzje jakie pojęliśmy w przyszłości mogą okazać się zgubne, że stąpamy złą drogą, że już nic dobrego nas nie spotka w życiu. Z takimi i podobnymi pytaniami kierujemy się najczęściej do jasnowidza lub wróżki.

Co widzi jasnowidz?

W zależności od predyspozycji jasnowidz może odpowiedzieć całkiem precyzyjnie na różne dręczące nas pytania. Są widzący specjalizujący się w poszukiwaniu osób, czy rzeczy zaginionych, w widzeniu przyszłości, czy takie jak ja które najchętniej oglądają stan zdrowia oraz skłonność do pewnych przypadłości. Nie oznacza to że odrzucam inne pytania, jednak najwięcej mówię właśnie o zdrowiu fizycznym, emocjach oraz drodze rozwoju.

Jeżeli nurtują Cię jakieś sprawy, w których pomocne byłoby moje spojrzenie, zamów jasnowidzenie na TEN temat.

 

jasnowidzenie

[lwptoc]

Rodzaje jasnowidzenia

Jasnowidzenie, zjawisko często otoczone mgłą tajemnicy i kontrowersji, posiada wiele aspektów i manifestacji. Oto niektóre z najczęściej rozpoznawalnych form tej zdolności:

Jasnowidzenie mentalne:

Ta forma jasnowidzenia dotyczy bezpośredniego postrzegania informacji poprzez umysł. Osoby posiadające zdolność jasnowidzenia mentalnego często opisują swoje wrażenia jako myśli, obrazy lub uczucia, które pojawiają się spontanicznie w ich umyśle. Może to być zdolność do przewidywania przyszłych zdarzeń, zrozumienia ukrytych intencji innych osób lub dostrzegania rzeczy, które są niewidoczne dla innych.

Jasnowidzenie przyczynowe:

Jest to zdolność do postrzegania przyczyn i skutków zdarzeń. Osoby z tą zdolnością mogą dostrzegać, jakie działania lub wybory w przeszłości doprowadziły do obecnej sytuacji oraz jakie potencjalne skutki mogą przynieść przyszłe decyzje. W kontekście duchowym jasnowidzenie przyczynowe często wiąże się z karmą i reinkarnacją.

Jasnowidzenie astralne:

Odnosi się do zdolności dostrzegania rzeczywistości astralnej, niematerialnej warstwy istnienia. Osoby, które praktykują jasnowidzenie astralne, opisują doświadczenia podróży poza ciałem, komunikacji z istotami duchowymi lub obserwowania zdarzeń z perspektywy „trzeciego oka„. Często wiąże się to z praktykami medytacyjnymi i duchowymi, które mają na celu rozwinięcie tej zdolności. Można zobaczyć czakry, kolory aury, a nawet wpływy wampiryczne czy klątwy i uroki.

Najczęstsze pytania w temacie jasnowidzenie

Mówisz, że każdy z jasnowidzących ma inną technikę. W jaki sposób ty otrzymujesz i postrzegasz wizje?

Różnie. To chyba jest zależne od osoby pytającej, jej otwartości, jasności postawionego pytania, tego czy chce coś ukryć, czy przeciwnie, jest szczera. Czasem odpowiedzi przychodzą dosłowne, czyli widzę całe zdarzenie z osobami i miejscami, a czasem są to obrazy symboliczne i tak jak z symboliką snu, trzeba je zinterpretować.

Skąd bierze się umiejętność jasnowidzenia? Dlaczego niektórzy ją mają a inni nie? Czy każdy może być jasnowidzem? Kiedy i jak odkryłaś te zdolności u siebie?

Sądzę, że wszyscy ludzi posiadają w mniejszym lub większym stopniu takie zdolności, ale nie każdy może zostać jasnowidzem. Wiadomo, osoba która posiada naturalnie rozwinięte zdolności do postrzegania pozazmysłowego, ale nie posiadając zdrowego rozsądku i mechanizmów obronnych, szybko skończy z nerwicą, obsesjami, czy nawet chorobą psychiczną. Jasnowidzenie to nie tylko same wizje, to także sztuka zachowania siebie w tym wszystkim, sztuka pogodzenia widzenia z życiem realnym, przyziemnym.  

W jakich sytuacjach należy szukać u Ciebie pomocy? Jak rozróżnić kiedy jest odpowiedni moment na uzyskanie wsparcia? Z czym nie przychodzić (czy są ludzie którzy przybiegają co chwilę z każdą bzdurą)?

Do jasnowidza można iść z ciekawości tego co stanie się w przyszłości, można iść, bo czujemy się źle a lekarze nie potrafią zdiagnozować przypadłości (oczywiście to nie znaczy że rezygnujemy z medycyny konwencjonalnej!), można iść bo ma się ochotę zapytać o aurę, o swoje zdolności, czy podobne.

Jeżeli jednak udajemy się tam z pytaniem „Czy mój zgryz się poprawi?” to ja już mogę od razu odpowiedzieć – nie, jeżeli nie udasz się do ortodonty! Nie ma sensu zadawać pytań w stylu: „Czy moje kolczyki za 2 złote się odnajdą na plaży”, „Czy umrę?”, albo „Kiedy umrę?”. Nie dopowiadam też na wścibskie pytania dotyczące życia osób trzecich.

Jakim językiem przemawiają wizje? Jak je interpretujesz?

Czasem dostaję bardzo złożone odpowiedzi, których sama nie rozumiem i dopiero w konsultacji z pytającym okazuje się, że mają sens. Przykładowo osoba okradziona zadaje pytanie, co się stało ze straconym samochodem? A ja widzę Słowację… Nie znam się na rynku motoryzacyjnym, nie wiem co się dzieje ze skradzionymi autami, nie mogłam więc mieć pojęcia że samochód faktycznie mógł tam zostać wywieziony.

Czasem wizje są bardzo symboliczne, zwłaszcza jeżeli odpowiadam na pytanie związane z jakąś dziedziną, o której nie mam bladego pojęcia, lub osoba pytająca jest bardzo zamknięta i nie lubi się otwierać. W takich wypadkach wizje interpretuję tak jak sen, najczęściej w oparciu o rozmowę z pytającym.

Zrozumiałem wizję jaką otrzymałaś, co dalej? Na jakich polach i dziedzinach życia należy pracować.

To zależy czego dotyczyła wizja. Najczęściej podpowiadam co można by zmienić, ale oczywiście nic na siłę. Wydaje mi się że sama świadomość tego co się dzieje, już jakieś zmiany powoduje, już zmienia nieco obraz sytuacji i pomaga by pytający sam sobie pomógł.

Niektórzy mówią, że jasnowidzenie nie dotyczy przyszłości a przeszłości i teraźniejszości.

Na pewno wiele osób zwraca się z prośbą o przepowiedzenie niefortunnych wydarzeń w przyszłości. Czy można się w ten sposób, w ogóle w jakikolwiek sposób przed nimi uchronić.

Jasnowidzenie dotyczy przyszłości tak jak i przeszłości czy teraźniejszości. Po prostu widzenie przyszłości jest najtrudniejsze. Tyle zmiennych, tyle zdarzeń, tyle wyborów. Sama serdecznie nie lubię widzenia przyszłości, choć jeżeli jest potrzebne to oczywiście robię je. Pewnie że można się uchronić przed czymś.

Dość częstym pytaniem jest, którą opcje wybrać. Tu można całkiem skorzystać na podpowiedzi jasnowidza, bo szkoda ładować się w coś co nie pasuje do nas, w czym będziemy się męczyć, a sami nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo nie do końca jesteśmy z sobą samym szczerzy.

Masz wgląd w życiorysy i problemy wielu osób. Jak oceniasz naszą kondycję? Jakie są uniwersalne porady, które tyczą się większości z nas. Co jako społeczeństwo powinniśmy zmienić w swoim działaniu.

My jako Polacy mamy ogromne problemy z otwartością i kreatywnością. Z drugiej strony nie chwaląc się tym, chętniej udajemy się do jasnowidza niż inne nacje. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Pewnie warto byłoby się bardziej otwierać i pozbyć skrępowania oceną innych, ale nie mnie pouczać jak inni mają żyć. Widzę u nas masę pozytywnych cech jak inteligencja, chęć do zmian, konsekwencja.

4.9/5 - (8 głosów)