autorka wpisu: Julia, dla Dotyku Przestrzeni

Ten tekst Vicki Howie jest zupełnie inny niż jakakolwiek inna książka o czakra.

Czemu?

Jest on na wiele sposobów podobna do edukacyjnych podręczników, służy jako przydatny przewodnik, do którego można powrócić, gdy chce się coś sprawdzić.

Na przykład, inne książki o czakrach, które przeczytałem i które zawierają odniesienia prowadzą cię do zrozumienia twoich czakr i dlaczego utrzymywanie ich w stanie otwartym, płynnym i zdrowym może wpływać na wszystko w twoim życiu, od twojego nastroju i emocji po zdrowie fizyczne.

W końcu są częścią nas, aczkolwiek “niewidoczną” częścią większości ludzi. 

Jeśli nie jesteś nowy w duchowej podróży a istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeżeli czytasz tę stronę i sekcję nie jesteś początkującym w duchowości i uważności.

Tak więc prawdopodobnie wiecie, że czakry są siedmioma centrami, przez które przepływa energia w ludzkim ciele.

Podobnie jak wiele książek o czakrach, poznasz ich powiązane kolory, emocje i fizyczne działania, a także praktyczne techniki leczenia i odblokowywania czakr. Odkryjesz także, jak czakry mogą działać w połączeniu z czytaniem aury, leczeniem kryształów i aromaterapią, aby poprawić twoje życie.

Osobiście używam wahadełka do regularnego sprawdzania przepływu czakry i jestem wielkim zwolennikiem aromaterapii i kryształów uzdrawiania.

Ten przewodnik jest bardziej dla początkującego i średniozaawansowanego, jednak uwielbiam interaktywne lekcje, medytacje i ćwiczenia Howie, które uczą cię odnajdywania równowagi i wewnętrznego spokoju w codziennej rutynie, szczególnie gdy czujesz się jakby twój świat był wywrócony do góry nogami.

Często zapominamy patrzeć wewnątrz nas i zakładamy, że stres, który odczuwamy, jest oparty wyłącznie na czynnikach zewnętrznych. Czasami małe sztuczki i rytuały, które możemy wykonywać proaktywnie, mogą zmienić jakość naszego tygodnia.

Uwielbiam także to, że książka zawiera pozytywne cechy i niedostateczne znaki dla każdej czakry. Na przykład, objawy czakry gardła, to niedoczynność tarczycy, ból gardła i … patologiczny kłamca. (w jej słowach).

Istnieją również sugestie dotyczące metod leczenia, które mogą działać, takie jak mantry śpiewne, kryształowe misy (jestem wielkim wyznawcą mocy dźwięku jako uzdrowiciela), pewne pozycje jogi, kamienie szlachetne i kryształy, które możesz nosić, takie jak turkus, malachit lub Lapis Lazuli. To powiedziawszy, każdy “znak” zawiera także sugestie – zobacz mój spis o astrologu z Los Angeles, który nie tylko tworzy twój natalny wykres astrologiczny, ale następnie wyrównuje go z kamieniami szlachetnymi w każdym z twoich domów, co może pomóc w konkretnych czasach Twojego życia. (ona też może zrobić to na odległość)

Jest także inna rzecz, którą kocham w tej książce: tak jak w Mocy Księżyca, znajdują się interaktywne części w całym tekście. Możesz wziąć test dla każdej czakry, tj. Test Czakry Korzenia, Test Czakry Sakralnej i tak dalej. Dostajesz zestaw pytań, na które możesz odpowiedzieć, co pomoże ci dowiedzieć się wiele o sobie w tym procesie.

Ocena