„Anielska terapia” to jedna z ciekawszych książek napisanych przez amerykańską autorkę wielu bestsellerów Doreen Virtue, jaka ukazała się w Polsce w roku 2013 nakładem wydawnictwa P&G Editors.

Książka ta stanowi formę przekazu ze świata aniołów do ludzi, za pośrednictwem samej Doreen Virtue, obdarzonej niezwykle rzadkim darem jasnowidzenia. Jej zdaniem to aniołowie, chyląc się ku człowiekowi, oferują bezinteresowną pomoc w zwalczaniu codziennych trudności, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym oraz wspierają ludzi w osiąganiu wyznaczonych celów. Aby jednak mogły udzielić pomocy, muszą zostać o to poproszone. Doreen Virtue wskazuje sposób, w jaki zakomunikować aniołom potrzebę otrzymania pomocy i gwarantuje, że zostanie ona udzielona. Aniołowie bowiem istnieją właśnie po to, aby udzielać wsparcia w sytuacjach tego wymagających, ubolewając nad tym, że ludzie w coraz większym stopniu o tym zapominają.

„Anielska terapia” nie jest zwykłą książką, traktującą na temat aniołów i sposobów ich działania każdego dnia. Stanowi bowiem bardzo skuteczne narzędzie utrzymywania stałej i niezakłóconej komunikacji z tymi efemerycznymi istotami, w tym z Archaniołem Michałem i Archaniołem Rafałem. Dzięki niej możliwe jest nie tylko otrzymanie duchowego przewodnictwa, ale także wsparcie w uzdrawianiu i poszukiwaniu rozwiązań dla sytuacji problemowych..

„Anielska terapia” dostępna jest także w formie książki z kartami, dedykowanej zarówno początkującym, jak i zaawansowanym osobom czytającym karty z przesłaniami.

Ocena