Jeśli chodzi o świat duchowości, jest niewiele osób, których talent może się równać z nadzwyczajnym talentem i wglądem Doreen Virtue.

W tym artykule omówimy wszystko, co moglibyście wiedzieć o tej proklamowanej pisarce i duchowym guru.

Od spojrzenia na jej życie, edukację i publikacje aż po odkrycie jej wpływów i zaangażowania w media społecznościowe, poruszymy niebo i ziemię.

Oczywiście niezagłębienie się w niektóre przykłady jej prac nie byłoby możliwe – książki Doreen Virtue, czytanie kart Doreen Virtue i oczywiście niektóre z wiadomości aniołów, które otrzymała sama Doreen Virtue.

Informacje ogólne


Podczas odkrywania życia tak dobrze znanej i utalentowanej osoby, warto poświęcić chwilę na sprawdzenie skąd pochodzą.

Doreen urodziła się w słonecznej Kalifornii gdzie także się wychowała, i pomimo tego, że została wychowana przez chrześcijańskich naukowców, chrzciła i stała się ponownie narodzonym chrześcijaninem w 2017 r. po otrzymaniu wizji Jezusa w kościele.

Doreen ma szeroką edukację w dziedzinie nauk społecznych. Po uzyskaniu B.A. w psychologii zdobyła również M.A. w psychologii poradnictwa zaledwie dwa lata później.

Wczesne prace Doreen Virtue koncentrowały się na psychologii. Na przykład wiele jej początkowo opublikowanych książek było w rzeczywistości książkami samopomocy lub badały niektóre przypadki, na które wiele osób napotyka się w dzisiejszym świecie – takie jak zaburzenia jedzenia. Jej kariera zdawała się zmierzać w kierunku zdrowia psychicznego, ponieważ była dyrektorem psychologicznym w kobiecej jednostce psychiatrycznej. Tak było, dopóki nie dokonała zmiany w swoich obszarach duchowych. Umysł i duch są ze sobą ściśle powiązane, a więc zrozumiałe jest, że poprzez eksplorację jednego, możliwe jest wejście w kontakt z drugim, nawet przez przypadek.

Przejście Doreen w duchowość
Doreen jest obecnie wybitną postacią wśród ruchów duchowych, szczególnie tych ukierunkowanych na wiarę chrześcijańską. Już w 1997 r. Doreen publikowała książki o konkretnych aspektach duchowości. Te samopomocowe książki (ponieważ często są w ten sposób kategoryzowane) są przewodnikami do lepszego zrozumienia aniołów i innych aspektów sfery duchowej.

Przykładowo, jedna z jej najwcześniejszych książek duchowych The Lightworker’s Way miała na celu pomóc swoim czytelnikom w odnalezieniu celu ich życia i lepszym zrozumieniu misji ich duszy.

Zawierała ona informacje na temat praktyk uzdrawiania duchowego, które można znaleźć bardziej szczegółowo w książce Doreen z 1998 roku: Healing with the Angels: How Angels Can Assist You in Every Aspect of Your Life”. Przyjrzyjmy się bliżej, jak Doreen zapewnia wgląd w te duchowe obszary w dalszych częściach.

Wpływ mediów społecznościowych

Doreen jest kochana przez fanów i biorąc pod uwagę, jak dostępna jest na platformach społecznościowych, trudno się dziwić. Na przykład, jeśli przejdziesz do kanału Doreen Virtue na YouTubie, znajdziesz ponad 50 filmów eksplorujących takie obszary jak: najczęściej zadawane pytania, doświadczenia Doreen z Jezusem, a także przewodniki po oczyszczaniu czakr. Nie wspominając o tym, że znajdziesz także cotygodniowe czytanie Doreen Virtue, w którym recytuje fragmenty i modlitwy w Biblii.

Wszystkie to jest dostępne za darmo, a Doreen często korzysta z funkcji transmisji na żywo w serwisie YouTube, aby móc lepiej współpracować z fanami.

Nic więc dziwnego, że Doreen ma ponad 200 000 subskrybentów!

Oczywiście w dzisiejszym świecie stanie się znanym nie jest możliwe bez pomocy platform mediów społecznościowych. Korzystając z konta instagram Doreen Virtue (@doreenvirtue) zyskasz dostęp do zdjęć motywacyjnych, modlitw i wiadomości duchowych od Doreen.

Dzięki regularnym postom i ponad 400 000 obserwujących, oczywiste jest, że wiedza Doreen jest bardzo szeroka i warta doceniana.

Podobnie strona Doreen Virtue na Facebooku ma prawie 1,5 miliona subskrybentów!

Tutaj Doreen oferuje regularne modlitwy i słowa porady / zachęty. Obserwatorzy konta (@ Doreenvirtue444) otrzymują każdą wiadomość anielską na codzienne posty Doreen Virtue.

Dotarcie do Doreen

Posiadanie takiej reputacji prowadzi oczywiście do otrzymywania przez Doreen wielu, wielu próśb i pytań. Nie oznacza to, że nie robi wszystkiego, co w jej mocy, by udostępnić całą swoją wiedzę i wskazówki, ale ludzie szukający anielskiego czytania Doreen Virtue raczej znajdą kopie jej prac niż oryginalne przewodniki. Na przykład wyszukiwane hasło Doreen Virtue darmowe czytanie po prostu przenosi Cię na strony internetowe (niezwiązane z Doreen), które twierdzą, że używają jej metod / praktyk. Podobnie jak w przypadku każdego eksperta lub guru zaangażowanego w tę dziedzinę, zawsze najlepiej jest korzystać do oficjalnych linii komunikacji. Możesz to zrobić za pośrednictwem wspomnianych wyżej sieci społecznościowych lub kanału YouTube.

Karty Doreen Virtue

Doreen może być znana z niektórych aspektów swojej duchowej pracy bardziej niż innych. Na przykład karty anioła Doreen Virtue i karty wyroczni Doreen Virtue są popularne zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych czytelników kart tarota. Jej talie kart są dostarczane z łatwymi do zrozumienia instrukcjami (lub dokładniej: przewodnikami). Karty tarota anioła Doreen Virtue różnią się od innych kart tarota w tym sensie, że są przeznaczone do anielskiego uzdrawiania.
Doreen wyjaśnia, że jej talie oferują wyjątkowe sposoby dotarcia do Twoich Aniołów Stróżów w poszukiwaniu mocy uzdrawiania i wskazówek. Zachęca ludzi do korzystania z jej pokładów aby pomóc w usuwaniu blokad, wyzwalaniu napięć i strachu oraz otrzymywaniu aniołów. Terapia anioła sama w sobie jest praktyką terapeutyczną, z której wiele osób korzysta regularnie.

Duchowe wglądy
Doreen zapewnia wiele głębokich i znaczących wglądów duchowych, nie tylko o sobie lub innych, ale także w odniesieniu do aniołów i innych istot duchowych. Poświęcimy chwilę na zbadanie niektórych obszarów, do których Doreen regularnie sięga. Zaczniemy od spojrzenia na niektóre liczby aniołów, które Doreen Virtue pogłębiła.

Numery Aniołów Doreen Virtue (222)
Wiadomości aniołów mogą prezentować się na wiele sposobów, a Doreen nie jest obca w interpretowaniu tych wiadomości. Przeanalizujemy niektóre liczby aniołów, które Doreen interpretowała w przeszłości. Zaczniemy od liczby Anioła 222, o której mówi Doreen Virtue. Liczba anioła 222 często odzwierciedla bardzo konkretną wiadomość od twoich aniołów. Liczba ta potwierdza, że twoi aniołowie wierzą, że jesteś na dobrej drodze. Może to po prostu być w związku z twoją ścieżką kariery, być może celami związanymi z relacjami, może to być związane z twoimi celami życiowymi, a nawet z podróżą duchową lub duszy. Numer działa również jako przypomnienie, aby pozostać silnym i nie tracić wiary bez względu na to, jakie przeszkody możemy napotkać po drodze.

Anioł numer 333
Innym przykładem może być interpretacja numeru anioła 333 Doreen Virtue. Doreen dociera do aniołów, aby dowiedzieć się, jakie znaczenie mają pewne znaki / wiadomości aniołów. Robi to nie dla siebie, ale raczej aby pomóc tym, którzy szukają informacji. Interpretacja przekaźników Doreen Virtue z numerem anielskim 333 jest całkiem prosta. Liczba ta ma wiele znaczeń, z których jedna dotyczy obecności aniołów i Wniebowstąpionych Mistrzów. Liczba ta przypomina, że anioły pracują z tobą na kilka różnych sposobów (wiele z nich może być dla ciebie niejasnych lub nawet zupełnie nieznanych).

Anioł numer 101
Oczywiście, gdy spojrzymy na numer anioła 101, Doreen Virtue oferuje głęboki wgląd, dlaczego możesz zobaczyć ten numer, gdziekolwiek jesteś. Sama liczba zachęca do skorzystania z wolnego czasu, aby wyruszyć w drogę samorozwoju. Może to dotyczyć dowolnego obszaru twojego życia i od Ciebie zależy, jaki obszar to będzie. Na przykład, wasza duchowość może wymagać pewnego rozwoju, aby poprawić wasze boskie połączenia lub zwiększyć waszą pozytywną duchową energię. Ewentualnie możesz poświęcić trochę czasu na pracę nad swoimi pasjami lub nawet na zdrowie fizyczne.

Anioł numer 777
Znaczenie numeru 777 jest również bardzo konkretne i wnikliwe. Ta liczba skupia się na aspektach, które sprawiają, że wyróżniasz się z tłumu. Zmusza cię to do zadawania sobie pytania co czyni mnie wyjątkowym? Doreen uważa, że jeśli często widzisz liczbę 777, to twoje anioły zachęcają cię, byś nie tylko poświęcił więcej czasu na tę umiejętność lub talent, ale musisz pozwolić innym, aby mogli objąć tę część was.

Anioł Numer 1111
Kiedy
badamy liczby aniołów, musimy również spojrzeć na interpretację anioła 1111 Doreen Virtue. Doreen uważa, że liczba anioła 1111 jest oznaką wielkiego duchowego rozwoju lub przebudzenia. Możliwe, że właśnie doświadczasz nowego, potencjalnie wyjątkowego duchowego doświadczenia, a może być tak, że twoje anioły zachęcają cię do poszukiwania go.
Ilekroć widzisz anioła o numerze 1111, zwróć uwagę na to, o czym wtedy myślałeś i poszukaj w tym głębszego znaczenia. Doreen oczywiście przypomina wszystkim, że interpretowanie liczb aniołów wymaga pewnego poziomu zaufania do twoich własnych umiejętności. Zachęca swoich obserwatorów, aby odkryli dlaczego jako osoba mogą widzieć tę liczbę, a nie dlaczego każdy w dowolnym momencie ją widzi. Numery aniołów nie zawsze są proste lub dają się odszyfrować za jednym spojrzeniem.

Czakry i oczyszczanie czakr
Oczyszcanie czakr Doreen Virtue to kolejna z wielu duchowych wglądów, jakie może oferować ten cud. Doreen ma wiele książek na ten temat dla tych, którzy chcą zrozumieć, czym są czakry. Alternatywnie, ma wiele bezpłatnych filmów na YouTube, które szczegółowo omawiają temat czakr (i oczyszczania czakr).
Jeśli nie jesteście świadomi tego, czym są Czakry, są one zasadniczo duchowymi węzłami energetycznymi, które mogą zostać zablokowane i ograniczyć naturalny przepływ naszej energii. Może to prowadzić do fizycznych i emocjonalnych (a także duchowych) objawów, które czynią nasze życie wyzwaniem w niepotrzebny sposób. Jedną ze skutecznych metod oczyszczania czakry jest medytacja.

Medytacja
Medytacja
Doreen Virtue jest ostatnim obszarem jej pracy, któremu się przyjrzymy. Medytacja jest szeroko stosowaną praktyką zarówno w środowiskach religijnych, jak i niereligijnych. Medytacja oferuje fizyczne, umysłowe i duchowe korzyści, a co najważniejsze, może być przeprowadzona w krótkim czasie w zaciszu własnego domu.
Niektórzy ludzie korzystają z własnych technik medytacyjnych, ale dla tych, którzy potrzebują nieco więcej wskazówek, Doreen ma wiele filmów dostępnych na ten temat. Niektóre z nich są prowadzonymi medytacjami z relaksującą muzyką, aby pomóc ci w procesie medytacji. Wiele osób korzysta z medytacji, aby pomóc sobie w oczyszczaniu czakr, oczyszczaniu energii lub kontaktowaniu się z ich aniołami. Doreen pomaga zarówno początkującym, jak i doświadczonym osobom. Wiele z nich możesz znaleźć na YouTube.
Więcej informacji możesz znaleźć na jej stronie http:// www.angeltherapy.com/

Ocena