„Anioły przeznaczenia” autorstwa Andrzeja Piotra Załęskiego, to książka, a jednocześnie swego rodzaju przewodnik po tajnikach wgłębiania się w samego siebie. To nie tylko doskonałe źródło wiedzy na temat efemerycznych bytów, jakimi są anioły, ale również forma życiowego drogowskazu, ukazującego właściwą interpretację własnych (niejednokrotnie głęboko skrywanych) odczuć i zjawisk rozgrywających się wokół w przestrzeni życia społecznego.

Pozycja „Anioły przeznaczenia” jest również pomocna w odkrywaniu talentów, które w wielu przypadkach przez lata pozostają w głębokim uśpieniu, na skutek braku umiejętnego korzystania z pomocy aniołów i właściwej interpretacji własnego przeznaczenia. Bez wątpienia lektura jest cennym i ciekawym źródłem wiedzy na temat sposobów dochodzenia do życiowego sukcesu, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z samym sobą i wyznawanymi wartościami, co może wydawać się dla wielu osób nieosiągalne.

Książka ta, która ukazała się nakładem wydawnictwa Ars Scripti-2 w 2017 roku, w doskonały sposób objaśnia, jakie anioły towarzyszyły człowiekowi w momencie jego przyjścia na świat i w jaki sposób ich energia wpływa na koleje życia i kształtuje los człowieka.

Jest to książka obowiązkowa dla tych osób, które zapoznały się już wcześniejszą pozycją „Anioły Życia” tego samego autora, dla której „Anioły przeznaczenia” są naturalną kontynuacją i stanowią uzupełnienie merytoryczne. Ponadto osoby zainteresowane tematyką szeroko pojętej numerologii również znajdą tu coś dla siebie.

Ocena