Oczyszczanie aury to ważny element powstawania portretu aurycznego.

U niektórych osób, aura jest tak silnie zabrudzona, że nie widać jej podstawowego koloru.  Nikomu przecież nie zależy na tym, żeby oglądać swoje zabrudzenia.

Zabrudzenia pojawiają się z różnych przyczyn. Czasem to otoczenie w jakim przebywamy na co dzień, powoduje że negatywne emocje osadzają się na naszej aurze.
Czasem zaś bywa tak, że swoim negatywnym myśleniem i niskimi emocjami, przyciągamy i produkujemy sami takie zanieczyszczenia.oczyszczanie aury

Jeżeli mamy zanieczyszczoną aurę, a koniecznie chcemy ją zobaczyć, dobrze jest ją wcześniej oczyścić.

Oczyszczanie aury można zrobić to samemu poprzez regularną medytację, pozbycie się negatywności zarówno z siebie jak i z otoczenia. Jeżeli jednak zabrnęliśmy bardzo daleko w pewnym wzorcu, jest to bardzo trudne.
Można wtedy zamówić oczyszczanie aury u kogoś kto robi to zawodowo. Tu trzeba jednak pamiętać, że jeżeli powrócimy do starych wzorców, to i zabrudzenia po jakimś czasie powrócą.

Do wykonania portretu aurycznego wystarczy jednorazowe oczyszczenie, jednak po wykonaniu go należy odczekać kilka dni, żeby z aury zniknął kolor osoby która dla nas wykonała ten zabieg.

To co działa najlepiej na naszą aurę, to łagodne, rozłożone na etapy oczyszczanie aury, połączone ze zmianami w myśleniu, wyciszeniem i poszukiwaniem siebie, swojego miejsca na ziemi.
Taki model daje najlepsze efekty, które może nie przychodzą spektakularnie, ale za to są trwałe.

Jeżeli decydujemy się na samodzielne oczyszczanie aury to warto zwrócić uwagę na niektóre aspekty, mogące poczynić wiele szkód, zamiast nas pięknie rozświetlić.
Przede wszystkim nie można robić tego zbyt gwałtownie. W sieci krąży wiele poradników oczyszczania aury opartych na wizualizacji. Czasem można spotkać się z radą by wyobrażone zabrudzenia odrywać w myślach od powierzchni. Nie polecam tego sposobu. Zbyt gwałtowne działanie może spowodować powstanie dziur w aurze i przynieść skutek odwrotny do zamierzonego.
Zawsze też po zakończeniu takich ćwiczeń, konieczne jest ubicie naszej aury i wygładzenie jej. O tym nie wolno zapominać. Szorstka, niewygładzona aura ma tendencje do zbierania wszystkiego co się o nią zaczepi i niestety wcale nie będzie ładniejsza, czy świetlista.

Jak widać czasem, zwłaszcza jeżeli nie mamy wprawy, warto skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego.

  • obce wpływy w aurze
  • wyblakłe lub przyciemnione kolory aury
  • aura poszarpana, z dziurami – osłabienia
  • aura cienka, rozmyta
5/5 - (3 głosów)