Czy zastanawiałeś się kiedyś jaki jest kolor Twojej duszy? Jak ona wygląda, jaka jest jej wibracja? 
 
Obrazy duszy, to graficzne odwzorowanie tego co dzieje się w Tobie na poziomie podświadomym. Obrazy duszy są najczęściej abstrakcyjne. Tu najważniejszy jest kolor, dynamika, nasycenie, a nie sam kształt. 
Ich zadaniem jest pokazanie Ci, siebie samego, tylko widzianego z innej perspektywy, z boku. 
Medytacja z indywidualnym obrazem duszy, pozwala na lepszy wgląd w siebie, poznanie swoich ukrytych możliwości, spojrzenie na siebie z innej perspektywy.

 

Nazwałam je tak, bo są czymś więcej niż tylko obrazem aury. Tu nie tylko przedstawiany jest kolor portretowanego, ale też relacje energetyczne jakiego dotyczą.

Czasem na obrazie pojawia się opiekun, anioł czy inna istota wyższa.

Czasem zaś przedstawiają głównie relacje energetyczną z otoczeniem, są obrazem konfliktów wewnętrznych jakie nosi w sobie portretowany, jego kondycje duchową czy predyspozycje.

Obrazy bardzo się od siebie różnią, jedne powstają szybko, w ciągu jednego dnia inne muszą powstawać nawet i 2 tygodnie, jedne są jasne, delikatne, nanoszone na płótno miękkim pędzlem inne zaś powstają przez bezpośrednie wyciskanie farb. Są absolutnie niepowtarzalne tak jak osoby które odzwierciedlają.

Nigdy nie wiem jak będzie wyglądał obraz malowany po ukończeniu. Nie mam wpływu na to, co się na nim znajdzie i jak powstanie.

obrazy duszy

 

Ocena