Często słyszę pytanie „jaki ja mam kolor aury?”

U osób, które się rozwijają, lub mają duży swój wyjściowy potencjał kolor aury widać na pierwszy rzut oka. 

Jednak u osób o niezbyt dużym potencjale aura jest bardzo słabo widoczna.

Nazywam się Agnieszka Orzechowska i jestem zawodową energoterapeutką. Zajmuję się zagadnieniem aur od bardzo dawna.

W praktyce miałam do czynienia z różnorakimi blokadami energii i na tych właśnie doświadczeniach oparłam podwaliny swojego systemu oczyszczania aury.

Dzięki świadomości jak dokładnie przekłada się kolor aury na poszczególne sfery życia, potrafię precyzyjnie odnaleźć źródło problemu.

Poznajmy się – więcej o mnie >>

Kolor aury mówi bardzo dużo o człowieku. O jego potencjale, o uzdolnieniach, czy charakterze i stanie zdrowia.
Kiedy wiemy, w jakim jesteśmy stanie, łatwiej jest nam ustalić swoje możliwości, wybrać jakiś kierunek w życiu, lub może nawet zapobiec potencjalnej chorobie.

Zamów portret auryczny – zobacz swoją aurę >>

Wykonuję też oczyszczanie aury z negatywnych myślokształów, złorzeczeń, podpięć. Dzięki tym zabiegom:

  • Odczujesz natychmiastowe uczucie odprężenia i lekkości, ponieważ negatywne energie zostaną z ciebie usunięte.
  • Uwolnisz się od obciążeń emocjonalnych i psychicznych, co może pomóc w radzeniu sobie z traumami i lękiem.
  • Poczujesz wzrost swojej wibracji energetycznej, co przyczyni się do przyciągania pozytywnych sytuacji i ludzi do twojego życia.

Zamów Analizę energii, by rozpocząć pozytywne zmiany w swojej aurze i realnym życiu >>

 

 

[lwptoc]

Wpływ aury na innych

Nawet te osoby, które aury nie widzą, czasami wyczuwają wokół kogoś niepokojące sygnały, których nie potrafią umiejscowić. Tak najczęściej przejawia się wyczuwanie czyjejś aury.
Gdyby wiedzieli jak wygląda mogliby zrozumieć, że niepokój odczuwalny w zasięgu aury jakiegoś człowieka może być związany z jego stresem, problemami w życiu, a nawet stanem chorobowym.

Czy kolor aury może się zmieniać?

  Przychodzimy na świat i przez pierwsze trzy lata naszego życia nasza aura jest dzielona z aurą naszej mamy.

Nawet jeżeli ktoś zostaje oddany do adopcji jako niemowlę, przez pewien czas nadal dzieli aurę z matką biologiczną. Dopiero z czasem zaczyna dzielić aurę z mamą adopcyjną.

Oczywiście już po przyjściu na świat, czy właściwie nawet i przed nim, mamy skłonność do konkretnego koloru aury. Większość ludzi ma pewien kolor aury przez całe swoje życie. Jest to podstawowy kolor aury. Jego odcienie mogą ulegać zamianą w zależności od nastroju, kondycji, emocji, a nawet diety, czy zażywania leków. Jest on jednak dość stabilny i kiedy tylko żyjemy zdrowo i w zgodzie ze sobą oraz bez większych stresów, będzie on dominował w okół nas.

Jako kolory dodatkowe w aurze mogą pojawić się, kolory czakr dominujących, emocji (np. gniew pojawia się jako brudna czerwień). Sama kondycja fizyczna może zaś odbijać się na wyglądzie naszej aury jako przykładowo; przyszarzenie kiedy się nie wysypiamy lub mamy obniżony nastrój, zażółcenie kiedy przyjmujemy silne leki, lub na niebieskość w okolicach głowy, czy nad ramieniem częsty u nauczycieli w trakcie wykładów.

Podstawowy kolor może zmienić się w niektórych dość rzadkich wypadkach, kiedy to na drodze rozwoju udało nam się podnieść znacząco wibrację. Najczęściej jednak nowy kolor nie obejmuje całej aury, a przeważa w górnej części.  Rozwój także wpływa na kondycję naszej aury oraz jej świetlistość, widoczność i czystość. Wcale nie jest do końca tak, że im jaśniejszy kolor, tym lepiej.

Tu raczej chodzi o świetlistość danego odcienia, bo znacznie lepiej mieć aurę świetliście granatową, przejrzystą i pięknie scaloną, niż biel która jest poszarzała, rozmyta i poszarpana.

Jeżeli wiec zależy nam na zmianie naszego koloru aury to, warto już teraz zabrać się za zdrowy tryb życia i medytację – nawet jeżeli nie uda nam się zmienić odcienia, to przynajmniej będzie on piękniejszy i lśniący.

 

Znaczenie kolorów aury

Czerwona aura

czerwona aura jako kolor podstawowy

Świadczy o żywotności, często o dobrym zdrowiu, seksualności. Osoby takie w pozytywnym aspekcie cechuje siła, ekspansja i zaradność. Czerwoni to często osobowość silna, nieugięta. W aspekcie negatywnym zapatrzona w siebie i mająca zbyt wielkie zaufanie tylko do swojej oceny sytuacji. Często podatna na gniew, kłótliwa i uparta.

czerwona aura

czerwona aura

Czerwona Aura jako kolor pojawiający się dodatkowo

W zależności od odcienia może mówić nam o skupieniu na działaniu fizycznym (skupieniu na pracy), dobrym zdrowiu, gniewie, złości, częstych wybuchach gniewu.

Pomarańczowa aura

aura pomarańczowa

pomarańczowa aura

Aura pomarańczowa Jako kolor podstawowy

To często osoby emocjonalne, pełne radości życia, lecz łatwo ulegające zmiennym nastrojom. Często pomarańczowi mają spore ambicje, jednak w ich realizacji może przeszkodzić im słomiany zapał. W pozytywnych aspektach dają energię, ciepło, organizację, zaś w aspektach negatywnych niestabilną psychikę, rozchwianie emocjonalne. Bywają leniwi.

Pomarańczowa aura Jako kolor pojawiający się dodatkowy

Mówi o emocjonalnym podejściu do danej sprawy, czasem kłopotach ze stabilnością.

Żółta aura

żółta aura, aura żółta

żółta aura

Aura żółta Jako kolor podstawowy

To urodzeni intelektualiści, lubiący naukę i świetnie się w niej realizujący. Błyskotliwe wypowiedzi i duża radość życia to cech częste u żółtych. W pozytywnym aspekcie żółci to osoby szybkie, wesołe, kreatywne, zaś aspekt negatywny to skupienie się na sobie, skłonność do kłamstw, przewrażliwienie.

Żółta aura jako kolor pojawiający się dodatkowo

Pojawia się u osób skupionych na nauce, poznających coś nowego, czasem osoby skupione na twórczej pracy.

Również u osób kombinujących jak by nas oszukać może pojawić się w aurze nieładny odcień żółci.

Zielona aura

zielona aura

zielona aura

Aura zielona Jako kolor podstawowy

To najczęściej osoby empatyczne, łatwo przystosowujący się do nowych sytuacji, lubiący naturę, zwierzęta i nieco mniej ludzi. Kolor ten często przypisuje się uzdrowicielom. Sami najczęściej obdarzeni dobrym zdrowiem. W pozytywnych aspektach zieloni zawsze nas zrozumieją i pocieszą, zaś w negatywnych zamkną się w sobie lub będą bardzo uszczypliwi.

Zielona aura jako kolor pojawiający się dodatkowo

Może świadczyć o wczuwaniu się w sytuacje danej osoby, współczuciu, chęci zrozumienia czyjegoś położenia.

Turkusowa aura

Aura turkusowa – jako kolor podstawowy

  To aura osób zorganizowanych, efektywnych i pracowitych.   W pozytywnym aspekcie turkusowi sprawnie coś zorganizują, łatwo przekażą wytyczone cele. To osoby pełne energii.   W aspektach negatywnych może przejawiać się braniem na siebie zbyt dużych wyzwań, pracoholizmem.

aura turkusowa

aura turkusowa

Aura turkusowa Jako kolor pojawiający się dodatkowo

Oznaczać może że osoba w danej chwili właśnie coś planuje i na tym jest skupiona.

Niebieska aura

niebieska aura

niebieska aura

Niebieska Aura Jako kolor podstawowy

  To urodzeni nauczyciele, przewodnicy życiowi, czasem społecznicy.   Niebiescy często lubią pracować nad swoim rozwojem (nie tylko duchowym), skrzętnie zbierać, a następnie dzielić się wiedzą. Są najczęściej poukładani i stabilni.   W aspekcie negatywnym może oznaczać brak konsekwencji, rozpraszanie się na drobnostkach.

Aura niebieska Jako kolor pojawiający się dodatkowo

Może świadczyć o skupieniu, wyciszeniu.

Aura indygo

Aura indygo Jako kolor podstawowy;

  Ludzie o tej barwie aury to osoby lubiące pomagać. Czują się spełnieni mając poczucie, że ich życie jest wyjątkowe i mają do spełnienia jakąś misję. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy właśnie u indygowego najłatwiej ją znajdzie. W aspektach negatywnych mogą cechować się wścibstwem, pomaganiem na siłę, lub czasem użalaniem się nad sobą.

Aura indygo Jako kolor pojawiający się dodatkowo;

  Mówi o głębokich przemyśleniach, zadumaniu.

Tak wielu ludzi chciało by  mieć kolor aury indygo, ale czy warto? Jak każdy kolor i indygo ma swoje wady i zalety.

aura indygo

aura indygo

Zalety;

Osoby o aurze indygo mają dobrą intuicję, lubią i chcą pomagać innym, są często marzycielami i idealistami. Cechuje je życzliwość i otwartość. Ciągle czegoś poszukują, odkrywają coś obmyślają. Najczęściej mili ludzie o spokojnym usposobieniu.

Wady;

Poczucie chęci niesienia pomocy może zmienić się w „misję za wszelką cenę”. Do wad tego koloru zaliczyć też można brak zdyscyplinowania wewnętrznego, przewrażliwienie, niestabilność, czasem nieumiejętność przyjmowania krytyki, czy fanatyzm religijny.

Choroby;

Schizofrenia

Poczytaj również o Dzieciach Indygo

Fioletowa Aura

aura fioletowa, aura fioletowa

fioletowa aura

Aura fioletowa Jako kolor podstawowy

Utarło się przypisywać ten kolor osobą uduchowionym i poniekąd tak jest z tym, że sam fiolet bardziej oznacza wiarę (w cokolwiek by ona nie była) oraz zaufanie, niż konkretną świadomość.   Fioletowi więc to w pozytywnym aspekcie osoby ufne, wrażliwe, choć czasem nieco wycofane. W pozytywnym aspekcie podatne na krzywdę innych i wykazujące troskę o ich losy, zaś w negatywnym przewrażliwione, rozchwiane i zadufane w sobie.

Fioletowa aura Jako kolor pojawiający się dodatkowo;

Kolor ten może mówić o głęboko przeżywanym duchowym doznaniu, szczerej wierze lub w wypadku nieładnego odcienia oderwaniu od realnego świata, kłopotach ze stabilnością.

Różowa aura

różowa aura znaczenie koloru różowy w aurze

różowa aura

Jako kolor podstawowy

  Świadczy o młodzieńczym entuzjazmie, ufności, nieco naiwnej naturze.   Różowi to osoby o dobrym sercu, pełni altruizmu i oddania.   W aspektach negatywnych może oznaczać naiwność graniczącą z głupotą, brak dojrzałości i odpowiedzialności.

Różowa aura jako kolor pojawiający się dodatkowo

  Najczęściej mówi o uczuciu zakochania.

Złota aura

Aura złota często pojawia się u ludzi o nieograniczonych możliwościach.   Najczęściej osoby o tym kolorze aury, lubią nowe technologie i mają umysł analityczny.

złota aura

Złota Aura

Biała aura

Aura biała często mówi o idealizmie danej osoby, pojawia się także u osób wydatkujących wiele (często zbyt wiele) energii na jakiś cel.

biała aura

biała aura

Srebrna aura

Jest zbliżona cechami do aury białej. To także idealiści, ale częściej nie osadzeni w materii a mocno już związani z duchowością.

Kolor częsty u Mistrzów Duchowych, energii wyższych.

Widziany w aurze ludzkiej mówi o tym, że dana osoba ma sprecyzowaną ścieżkę życia i wiele mądrości w sobie.

Nie zawsze jednak potrafi się tym podzielić. Bardzo często osoby o srebrnej aurze nie potrafią precyzyjnie przekazać tego, co mają w sobie.

Zbyt mocno koncentrują się na swoich celach, żeby być dobrymi mówcami.

Czarna aura

wbrew pozorom pojawia się nie tylko u osób skrajnie wyczerpanych, czy bliskich śmierci. Czasem może świadczyć o odnajdywaniu się w nurtach ezoterycznych przyjętych za demoniczne, czy satanistyczne.

czarna aura

czarna aura

Aura poszarzała

mówi o nienajlepszej kondycji osoby, często o bezsenności, forsującym trybie życia, obniżonym nastroju.

Aura mętna, matowa

  pokazuje się u osób pozbawionych harmonii wewnętrznej, po ciężkich przeżyciach, czasem niestabilnych psychicznie.

Aura ciemna (wszystkie kolory)

  może mówić o nadchodzących kłopotach zdrowotnych, nikłym zainteresowaniu się rozwojem osobistym, trwanie w stagnacji.

Grafitowa aura

Często pojawia się u osób depresyjnych, żyjących od dłuższego czasu pod presją oraz po traumatycznych przeżyciach.

Szara aura

mówi o wyniszczającym trybie życia, nie najlepszej kondycji psychicznej, zmęczeniu

Musztardowa aura

Aura musztardowa często świadczy o problemach zdrowotnych, często o przyjmowaniu silnych leków lub narkotyków

5/5 - (30 głosów)