Chciałam Pani bardzo serdecznie podziękować za tak cudownie piękne przedstawienie mojego Duchowego Przewodnika, a w zasadzie Przewodniczki!

Obraz jest wspaniały i niesamowicie sugestywny. Uwielbiam na nią patrzeć, dodam, że namalowana jest dokładnie w moich ulubionych barwach. Ma Pani wielki talent!

Dziękuję, mam nadzieję, że jeszcze coś Pani dla mnie kiedyś namaluje!

Ewelina

[lwptoc]

Opiekun duchowy kto to taki

Opiekunowie duchowi są duchowymi istotami, które pomagają ludziom na ich drodze rozwoju duchowego i życiowej podróży. Mogą być to dusze zmarłych bliskich, przodków, duchowe przewodniki lub aniołowie. Istnieją różne teorie na temat opiekunów duchowych, ale wiele osób uważa, że każdy z nas ma swojego opiekuna duchowego, który jest z nami od momentu narodzin aż do momentu śmierci.

Opiekunowie duchowi są z nami, aby pomóc nam w naszej drodze życiowej i duchowej. Ich rola polega na przekazywaniu nam wskazówek, wiedzy i mądrości, które pomagają nam rozwijać się jako osoby i zbliżać się do naszych celów. Mogą nam pomóc w rozwiązaniu trudności, które napotykamy na naszej drodze, a także wskazać nam drogę, którą powinniśmy podążać.

Często opiekunowie duchowi przekazują nam informacje w formie intuicji, wizji, synchroniczności lub znaków. Mogą także pomóc nam w połączeniu się z naszą wewnętrzną mądrością, abyśmy mogli lepiej zrozumieć, co jest dla nas najlepsze.

Ludzie, którzy doświadczają obecności opiekunów duchowych, mogą odczuwać ich troskliwość w różnych sytuacjach. Często otrzymują znaki od swoich opiekunów duchowych np w trudnych sytuacjach, które pomagają im znaleźć siłę i nadzieję. Mogą to być sny lub wizje, czy nagła wiedza które pomagają w uzyskaniu wskazówek lub zrozumieniu ich sytuacji.

Warto pamiętać, że opiekunowie duchowi są z nami, aby nam pomóc i chronić, ale zawsze zostawiają nam wolną wolę i wolny wybór drogi życiowej. Opiekunowie duchowi nie narzucają nam niczego ani nie ingerują w nasze decyzje, jedynie służą nam radą i wsparciem w naszych wyborach.

Każdy z nas ma swoje wsparcie w wymiarze duchowym

Każdy z nas ma kogoś, komu zależy na jego rozwoju, na najlepszej drodze, na nauce. Jedni nazywają to wsparcie Aniołem, inni Opiekunem jeszcze inni Strażnikiem, a jeszcze inni Opiekunem Duchowym.

Ile by nie było nazw, to jest to istota duchowa, która przy nas czuwa chce tylko i wyłącznie naszego dobra.

Spotykam osoby, które twierdzą, że nie mają swoich Przewodników Duchowych, bo wielokrotnie o coś prosiły, a tego nie dostały. Jednak trzeba zdać sobie sprawę z tego, że Przewodnik Duchowy, Opiekun, Strażnik nie da nam nigdy czegoś, co zadziała na nas i nasze życie destrukcyjnie. Może więc być tak,że prosimy o coś, co w dłuższym wymiarze czasu zniszczyłoby nas.

Takie Istoty jak Przewodnicy Duchowi, o wiele łatwiej poczuć, niż zobaczyć. Zapewne wynika to z ich subtelności oraz niedoskonałości naszych zmysłów.

Trudno przełożyć na obraz coś tak złożonego i ulotnego. Jeżeli jednak wyciszeni skupimy się na chwilę na sobie i poprosimy Przewodnika Duchowego, żeby dał nam jakiś znak, to zdarza się, że poczujemy delikatny dotyk, subtelną emocję, czy jakieś drgnienie. Mam to wielkie szczęście, że mogę spojrzeć na niektórych z nich, mogę na tyle ile pozwala mi 5 podstawowych zmysłów, ukazać ich wizerunek, a czasem coś, co mają nam do powiedzenia.

Każdy wizerunek jaki maluję jest inny. Do jednych używam akwareli, do innych farb akrylowych, nie ma też jednego stylu, w jakim maluję.

Sam styl także jest częścią charakteru Twojego Przewodnika Duchowego.

Opiekunowie często trzymaj coś w dłoniach. To takie atrybuty, którymi do nas przemawiają. Jeżeli więc chcesz się czegoś dowiedzieć o swoim Przewodniku Duchowym, Stróżu, Opiekunie, Aniele, to spójrz nie tylko na sam wygląd, nie tylko na kolory. Staraj się zagłębić w styl, fakturę, otoczenie i wszystko to, co go definiuje na obrazie.

Sam wizerunek powstaje dość długo, czasem nawet 3 tygodnie. Zależy to od tego, w jakim stopniu jesteście ze swoim Przewodnikiem Duchowym połączeni.
Nie u każdego od razu go widać. Bywa tak, że jest więcej niż jeden i wtedy także muszę poczuć, którego z nich mam namalować.

Jeżeli więc czujesz się zagubiony, pragniesz porozumieć się ze swoim Aniołem, czy po prostu jesteś ciekawy przekazu, zapraszam do Kontaktu.

przewodnik duchowy

Przewodnik duchowy – Postać żeńska, bogini, w orientalnym tańcu. Konkretnie ten obraz ma ponadto symbole widoczne w ciemności ????

Kolejne zamówienie, tym razem prośba o wizerunek opiekuna.

Dość długo to trwało, bo opiekun … nie chciał mi się pokazać. Był bardzo nieśmiały. Musiałam kilka razy przemalować płótno, zanim powstał gotowy wizerunek.
Tym razem połączyłam farby akrylowe z ceramicznymi i dodałam srebrny i złoty relief.

Kiedy dostałam to zlecenie, od razu stało się jasne, że będzie problem, bo “nie poczułam” weny. Co zabierałam się za malowanie, to mnie stopowało. Jedyne co namalowałam to … stupę.

Wiedziałam, że opiekun, a właściwie opiekunka chowa się za nią. Za nic jednak nie chciała się pokazać. Czułam jej żeńską energię, ale nie widziałam szczegółów. W końcu poprosiłam Bartosza o pomoc i specjalną sesje energetyczną.

Dopiero po tej sesji pojawił się jakiś zarys. Jeszcze i tak musiałam poczekać, żeby zobaczyć całość. Z różnych przyczyn opiekunka nie czuła się dostatecznie piękna. Nawet na końcowym wizerunku ma opuszczone powieki i nie czuje się pewnie.

Dziś na pewno już mogłabym namalować jej piękne otwarte oczy, jednak żeby to zrobić od razu, musi istnieć pewne porozumienie energetyczne między osobą zamawiającą, mną i samym opiekunem.

Czasem po prostu osoby zamawiające nie są gotowe i stuprocentowo pewne czego oczekują. Uwierzcie – nasi opiekunowie także mają wątpliwości czego po nich się spodziewamy.

 

W czym nam pomaga przewodnik duchowy?

Przewodnik duchowy, podobnie jak opiekun, jest duchową istotą, która pomaga nam na naszej drodze rozwoju duchowego i życiowej podróży. Może to być duchowa istota, która kiedyś żyła jako człowiek lub istota niebędąca człowiekiem, na przykład anioł.

Przewodnik duchowy pomaga nam na wiele sposobów. Przede wszystkim, służy nam swoją wiedzą, mądrością i doświadczeniem, abyśmy mogli lepiej zrozumieć naszą drogę życiową i duchową. Pomaga nam także w zrozumieniu naszych emocji, potrzeb i celów, które pomagają nam rozwijać się jako osoby.

Przewodnik duchowy może także pomóc nam w naszych relacjach z innymi ludźmi. Pomaga nam w zrozumieniu innych, w radzeniu sobie z konfliktami oraz w budowaniu pozytywnych relacji z innymi ludźmi.

Często przewodnik duchowy przekazuje nam informacje w formie intuicji, wizji, synchroniczności lub znaków. Może także pomóc nam w połączeniu się z naszą wewnętrzną mądrością, abyśmy mogli lepiej zrozumieć, co jest dla nas najlepsze.

Wiele osób odczuwa obecność swojego przewodnika duchowego w różnych sytuacjach, szczególnie w trudnych momentach, kiedy potrzebują wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Przewodnik duchowy może pomóc nam w przezwyciężeniu trudności i wskazać nam drogę, którą powinniśmy podążać.

Znaki od przewodników duchowych

Przewodnicy duchowi mogą przekazywać nam różne znaki, które mają pomóc nam w naszej drodze duchowej i życiowej. Znaki te mogą być subtelne, ale jednocześnie bardzo istotne dla naszej drogi. Poniżej przedstawiam kilka przykładów takich znaków:

Powtarzające się symbole

Powtarzające się symbole mogą być znakiem od Twojego przewodnika duchowego. Mogą to być symbole, które są dla Ciebie ważne lub których często używasz, takie jak motyle, serca, gwiazdy lub inny znak, który jest dla Ciebie istotny

Zmiana temperatury

Jeśli nagle odczuwasz nagłą zmianę temperatury, ciepły czy zimny podmuch, może to być znak od Twojego przewodnika duchowego. Mogą to być nagłe przypływy ciepła lub chłodu, które nie mają logicznego wytłumaczenia.

Zapachy

Czasami możesz poczuć zapach, który kojarzy Ci się z kimś, kto odszedł, lub zapach, który kojarzy Ci się z ważnymi dla Ciebie wydarzeniami. To może być znak od Twojego przewodnika duchowego, który chce Cię pocieszyć lub przypomnieć Ci o ważnych dla Ciebie sprawach

Synchroniczność

Często zdarza się, że w Twoim życiu pojawiają się pewne wydarzenia lub sytuacje, które wydają się niesamowicie skorelowane i połączone. To może być znak od Twojego przewodnika duchowego, że idziesz we właściwym kierunku lub że powinieneś zwrócić uwagę na pewne aspekty swojego życia.

Znajdywanie przedmiotów

Regularne znajdywanie jakiegoś przedmiotu może być wskazówką od przewodnika duchowego, żeby obrać jakiś kierunek, lub czegoś unikać. Czasami zaś daje znak, że po prostu przy nas czuwa.
Do takich przedmiotów – znaków najczęściej należą pióra, wstążki, kamienie o nietypowych kształtach lub kolorach, ale też widok chmur w kształcie skrzydlatych postaci, czy podwójna tęcza.

Kto jest moim przewodnikiem duchowym?

Przewodnikami duchowymi mogą być nasi bliscy zmarli, przyjaciele, krewni, mistrzowie duchowi, aniołowie lub inne duchowe istoty. Istnieje wiele teorii i podejść do tego, kto może być naszym przewodnikiem duchowym, ale zazwyczaj uważa się, że to duchowe istoty, które już były z nami w innych wcieleniach lub po prostu chcą nam pomóc w naszej drodze.

przewodnik duchowy
5/5 - (7 głosów)