Chciałam Pani bardzo serdecznie podziękować za tak cudownie piękne przedstawienie mojego Duchowego Przewodnika, a w zasadzie Przewodniczki!

Obraz jest wspaniały i niesamowicie sugestywny. Uwielbiam na nią patrzeć, dodam, że namalowana jest dokładnie w moich ulubionych barwach. Ma Pani wielki talent!

Dziękuję, mam nadzieję, że jeszcze coś Pani dla mnie kiedyś namaluje!

Ewelina

Każdy z nas ma swoje wsparcie w wymiarze duchowym.

Każdy ma kogoś, komu zależy na jego rozwoju, na najlepszej drodze, na nauce. Jedni nazywają to wsparcie Aniołem, inni Opiekunem jeszcze inni Strażnikiem, a jeszcze inni Opiekunem Duchowym.

Ile by nie było nazw, to istota niematerialna, która przy nas czuwa chce tylko i wyłącznie naszego dobra.

Spotykam osoby, które twierdzą, że nie mają swoich Przewodników Duchowych, bo wielokrotnie o coś prosiły, a tego nie dostały. Jednak trzeba zdać sobie sprawę z tego, że Przewodnik Duchowy, Opiekun, Strażnik nie da nam nigdy czegoś, co zadziała na nas i nasze życie destrukcyjnie. Może więc być tak,że prosimy o coś, co w dłuższym wymiarze czasu zniszczyłoby nas.

Takie Istoty jak Przewodnicy Duchowi, o wiele łatwiej poczuć, niż zobaczyć. Zapewne wynika to z ich subtelności oraz niedoskonałości naszych zmysłów.

Trudno przełożyć na obraz coś tak złożonego i ulotnego. Jeżeli jednak wyciszeni skupimy się na chwilę na sobie i poprosimy Przewodnika Duchowego żeby dał nam jakiś znak, to zdarza się że poczujemy delikatny dotyk, subtelną emocję, czy jakieś drgnienie. Mam to wielkie szczęście, że mogę spojrzeć na niektórych z nich, mogę na tyle na ile pozwala mi 5 podstawowych zmysłów, ukazać ich wizerunek, a czasem coś co mają nam do powiedzenia.

Każdy wizerunek jaki maluję jest inny. Do jednych używam akwareli, do innych farb akrylowych, nie ma też jednego stylu, w jakim maluję.

Sam styl także jest częścią charakteru Twojego Przewodnika Duchowego.

Opiekunowie często trzymaj coś w dłoniach. To takie atrybuty, którymi do nas przemawiają. Jeżeli więc chcesz się czegoś dowiedzieć o swoim Przewodniku Duchowym, Stróżu, Opiekunie, Aniele, to spójrz nie tylko na sam wygląd, nie tylko na kolory. Staraj się zagłębić w styl, fakturę, otoczenie i wszystko to, co go definiuje na obrazie.

Sam wizerunek powstaje dość długo, czasem nawet 2 tygodnie. Zależy to od tego, w jakim stopniu jesteś ze swoim Przewodnikiem Duchowym połączony.

Nie u każdego od razu go widać. Bywa tak, że jest więcej niż jeden i wtedy także muszę poczuć, którego z nich mam namalować.

Jeżeli więc czujesz się zagubiony, pragniesz porozumieć się ze swoim Aniołem, czy po prostu jesteś ciekawy przekazu, zapraszam do Kontaktu.

duchowy przewodnik
Przewodnik duchowy – Postać żeńska, bogini, w orientalnym tańcu. Konkretnie ten obraz ma ponadto symbole widoczne w ciemności 🙂

Kolejne zamówienie, tym razem prośba o wizerunek opiekuna.

Dość długo to trwało, bo opiekun … nie chciał mi się pokazać. Nieśmiały taki.

Musiałam kilka razy przemalować płótno zanim powstał gotowy wizerunek.

Tym razem połączyłam farby akrylowe z ceramicznymi i dodałam srebrny i złoty relief.

To ja faktycznie dopiszę jak to było dokładnie… 

Zamówienie pochodziło do Pani korzystającej z pomocy Bartka.
Kiedy dostałam to zlecenie, od razu stało się jasne, że będzie problem, bo “nie poczułam” weny. Co zabierałam się za malowanie, to mnie stopowało. Jedyne co namalowałam to … stupę. 

Wiedziałam że opiekun, a właściwie opiekunka chowa się za nią. Za nic jednak nie chciała się pokazać. Czułam jej żeńską energię, ale nie widziałam szczegółów. W końcu poprosiłam Bartka o pomoc i specjalną sesje energetyczną.

Dopiero po tej sesji pojawił się jakiś zarys. Jeszcze i tak musiałam poczekać, żeby zobaczyć całość.Z różnych przyczyn opiekunka nie czuła się… dostatecznie piękna. Nawet na końcowym wizerunku ma opuszczone powieki i nie czuje się pewnie.

Dziś na pewno już mogłabym namalować jej piękne otwarte oczy, jednak żeby to zrobić od razu, musi istnieć pewne porozumienie energetyczne między osobą zamawiającą, mną i samym opiekunem.

Czasem po prostu osoby zamawiające nie są gotowe i stuprocentowo pewne czego oczekują. 

Uwierzcie – nasi opiekunowie także mają wątpliwości czego po nich się spodziewamy…

przewodnik duchowy
Opiekun Duchowy
5/5 - (7 głosów)