Opiekun Wskazujący Drogę do Domu
Postać Opiekuna obejmująca całym sobą Matkę Ziemię.

 

Opiekun Wskazujący Drogę do Domu
Postać Opiekuna  obejmująca całym sobą Matkę Ziemię.
Łagodne rysy twarzy, przejrzyste spojrzenie, ręce z czułością dotykające ziemię a jednocześnie cała postać rozpływająca się w jedności z Niebieskim.
Złote promienie igrają na jego skrzydłach przypominając nam o połączeniu pomiędzy tym co anielskie z tym co ludzkie i co związane z Matką Ziemią.
Jego opieka skierowana jest na naszą czakrę podstawy (czakry – tu przeczytasz więcej) i pomaga  nam w momencie kiedy potrzebujemy zjednoczenia z boską świadomością poprzez czystość ciała, umysłu i ducha by osiągnąć zamierzony cel. Dodaje energii na nowy początek życia lub na wejście w życie w nowy , kreatywny sposób.
Jeśli szukamy swojego miejsca, jeśli do końca nie wiemy  skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy, jeśli ciągle uciekamy przed prawdą,chowamy się przed problemami zamiast stawić im czoła,Opiekun ten pomoże nam odnaleźć naszą własną drogę. Spokój i lekkość ducha będą na wyciągnięcie ręki. A jeśli spojrzymy na otaczający nas świat inaczej niż patrzyliśmy do tej pory poczujemy silne połączenie z naturą ,a co za tym idzie z drzewami, roślinami, ziołami,zwierzętami ,pobudzi się naszą elastyczność, otwartość i przejrzystość widzenia. Anioł pozostanie obok, w medytacji i skupieniu pozwalając nam odczuwać otaczający świat i przepływającą w nim energię.
W odpowiedniej chwili przyczyni się do naszej głębokiej transformacji, pomaże otworzyć się na nieznane, pozwoli zrzucić jarzmo przytłaczających spraw i oddychać pełną piersią pozwalając narodzić się nowej istocie- nam, którzy nareszcie, po długich poszukiwaniach znaleźliśmy dom.

5/5 - (2 głosów)