Chciałam Panią zapytać, w jaki sposób odczytuje Pani pleć dziecka? Czy umawia się Pani jakoś ze swoim przewodnikiem duchowym? Widzi Pani konkretne kolory np.: niebieski-chłopiec, różowy-dziewczynka? -słyszy Pani, czuje? Skąd ma Pani pewność czy płeć jaką Pani widzi, to płeć biologiczna, a nie płeć duszy?
Po prostu czuję wibracje płci. Nie potrafię wyjaśnić jak, najbliżej temu do dotyku jak sądzę 🙂
Dzieci w łonie matki tak po 3 miesiącu zaczynają mieć powoli swój kolor aury, więc ciężko by się patrzyło na płeć w ten sposób.
Nigdy nie mam pewności jaka będzie płeć psychiczna danej istotki – za dużo zmiennych.
Rożni jasnowidzowie maja rożne metody sprawdzania płci dziecka. Często występują pomyłki. Zdarza się to nawet tym najlepszym. Skąd biorą się te pomyłki?
Czasem trzymamy się kurczowo poprzedniego wcielenia, gdzie płeć była inna i może ona dominować później w życiu. To jest przypadek kiedy można się pomylić dosyć łatwo przy odczycie, bo ta poprzednia płeć jest bardzo realna dla duszy, która ma się narodzić w nowym ciele. Chyba każdy z nas, zna jakieś dziecko, które bardzo długo było przekonane, że jest innej płci, niż ta rzeczywista.
Ostatnio pewna Pani jasnowidz specjalizująca się wręcz w nawiązywaniu kontaktu z duszami nienarodzonych dzieci powiedziała, ze w jej praktyce były takie przypadki, ze podczas sesji pokazała się dziewczynka, a urodził się chłopiec i na odwrót. Czy zdarzyło się Pani coś takiego?
Jasne że zdarzają się pomyłki i to każdemu. Nie tylko tej pani jasnowidz, ale ogólnie w przewidywaniu przyszłości także, bo zmiennych jest wiele. Nie jesteśmy ograniczani jednym wariantem, jedną linią wydarzeń.
Jaka ma Pani sprawdzalność?
Nie wiem dokładnie jaką mam sprawdzalność, ale na te wszystkie odczyty jakie zrobiłam w życiu, pomyliłam się ze 4 razy, z tego co pamiętam.
Dlaczego jeden jasnowidz widzi np chłopca, a z kolei inny dziewczynkę. Jak to jest ze ta sama dusza jest odczytywana rożnie przed dwie rożne osoby? 
Jeśli mówić o różnicach w przyczynach widzenia płci przez różnych widzących inaczej, to tu może być wiele przyczyn i ciężko wymienić wszystkie. Najczęstsza chyba to ta, że sam rodzic (nie koniecznie przyszła mama), lub ktoś bliski z otoczenia, ma silne oczekiwania, preferencje, a to niestety mocno rzutuje na odczyt. Jeden widzący da radę to rozróżnić inny nie i to czasem różnie bywa u różnych osób. Czyli dajmy na to, ten sam widzący u jednej mamy to wyłapie(chęć posiadania potomka konkretnej płci), ale już u drugiej nie. płeć dziecka
Co sadzi Pani o radiestezji przy określaniu płci dziecka? Nie mam na myśli tutaj starodawnej wróżby na obrączkę, ale o doświadczonych profesjonalnych radiestetów?
Starodawna wróżba na obrączkę, ma w odpowiednich rękach ogromną sprawdzalność 🙂 To, że coś jest stare, nie oznacza, że jest złe.
Nigdy nie sprawdzałam płci mojego potomka u profesjonalnego radiestety, więc naprawdę ciężko mi tu coś odpowiedzieć.
Ocena