Odczuwasz brak harmonii, niespełnienie i niedostatek?
Odblokuj czakrę splotu słonecznego!

Ukształtowała nas kultura działania, praktyka wpływu na wszystko – na sytuacje, na rozwiązania problemów, na własne samopoczucie. Nauczyliśmy się oczekiwać od siebie bardzo dużo, niezależnie od tego, czy rzeczywiście jesteśmy w stanie cokolwiek zmienić. Jeśli coś nie wychodzi, obwiniamy się, kompinujemy, zadajemy pytanie ‘Co mogłam zrobić inaczej?’
Jednak nie zawsze to MY odpowiadamy za sytuacje, nie zawsze nasze zachowanie kształtuje sytuacje. W Twoim życiu może chcieć zamanifestować się to powodzenie, dobrobyt i stabilność, których pragniesz. Może chcieć i może nie mieć szansy. Dlaczego? Otóż dlatego, że masz zablokowaną czakrę splotu słonecznego. To taka przestrzeń w naszym ciele, która odpowiada za emocjonalność, poczucie własnej wartości oraz za to jak realizujesz się w materialnym świecie.
Jeśli ta czakra jest zablokowana, odczuwasz brak równowagi emocjonalnej, jak również masz niską samoocenę i ciągłą potrzebę dowartościowywania się. Co więcej – nie umiesz znaleźć równowagi i spełnienia w życiu.

Sprawdźmy:

  • Odczuwasz brak równowagi wewnętrznej, ciągle Cię coś drażni?
  • Reagujesz impulsywnie i emocjonalnie?
  • Toczysz ciągłą walkę z samą / samym sobą?
  • Cechuje Cię niezdecydowanie i chwiejność?
  • Często czujesz, że coś Ci zagraża?
  • Nie masz motywacji, aby wprowadzić pozytywną energię do Twojego życia?
  • Masz niską samoocenę, czujesz, że jesteś niewie warta / wart i brakuje Ci pewności siebie?
  • Odczuwasz ciągły niedostatek?
  • Czujesz zagubienie i niespełnienie?

Jeśli na co najmniej 3 z tych pytań odpowiedziałaś / eś TAK, to oznacza, że potrzebujesz mojej pomocy.

Zajmuję się odblokowywaniem czakr. Odblokowywanie czakr to proces energetyczny, a w rezultacie, po spotkaniu ze mną będziesz miał / a mnóstwo wewnętrznej siły, wzmocni się Twoje zadowolenie z życia, zaczniesz odczuwać radość i chęć spontaniczności. Jeśli regularnie pracuje się z tą czakrą, można liczyć na to, że zwiększy się siła przebicia, łatwość realizowania planów oraz motywacja.
Odzyskanie Twojej mocy to tylko kwestia odpowiedniej pracy z czakrami. Zajmę się tym.
Jeśli tylko zależy Ci na odzyskaniu kontroli nad swoimi doświadczeniami, poprawieniu relacji międzyludzkich, wzmocnieniu swojej siły woli i szacunku do siebie – zapraszam Cię do rozmowy. Odblokowanie tej czakry sprawi, że cokolwiek się wydarzy, będziesz potrafił / a sobie z tym poradzić.
Od lat zajmuję się odblokowywaniem czakr, pomagam ludziom odczuwać wewnętrzny płomień w sobie. Dlaczego tak się dzieje? Sprawiam, że ich czakry się harmonizują.

Harmonijna czakra jest naszym słońcem wewnętrznym.

Masz już dość usilnych prób wpływania na wszystko? Spróbuj metody alternatywnej, odblokuj swoją czakrę splotu słonecznego.

splot słoneczny opis czakr