Są osoby, które szczególnie często znajdują towarzyszy z zaświatów.

Ci, którzy przyciągają duchy, mają szczególne cechy, które sprawiają, że energie osób zmarłych chętnie przebywają koło nich.Osoby uzdolnione parapsychicznie.


Wiadomo, że lubimy, kiedy spotkane na ulicy osoby odpowiadają na naszą zaczepkę.
 
Czy to odpowiedzą, na nasze „dzień dobry”, czy to uśmiechną się w odpowiedzi na uśmiech, czy to podziękują za jakiś komplement.
 
Zupełnie tak samo jest z tą Drugą Stroną.
 
Duchy wybierają osoby w jakiś sposób reagujące na ich obecność, a reagują właśnie osoby o zdolnościach parapsychicznych.Osoby o dużej empatii.

 

Śmierć jest przeżyciem traumatycznym, nie tylko dla rodziny, ale też i sam zmarły, zwłaszcza jeżeli okoliczności były trudne, także odczuwa traumę, smutek, żal.
 
W takich wypadkach warto znaleźć pocieszenie  u kogoś, kto nas rozumie. Dokładnie tak dzieje się też i osobami zmarłymi.
 
Szukają pocieszenia, pozytywnej energii współczucia, czy nawet współodczuwania.
 
Dlatego osoby empatyczne częściej miewają wizyty z zaświatów, nie te, które są pozbawione empatii.

 

Magiczne obrzędy. Wywoływanie duchów.Niestety, ciągle są popularne zwłaszcza u osób młodych, znudzonych, szukających przygód i ekscytacji.
 
Źle przeprowadzone wywoływanie duchów, zabawy tablicami ouija, czy inne dziwne niesprawdzone rytuały co prawda nie otworzą bramy między wymiarami, ale mogą przyciągnąć energię, która nie przeszła na Drugą Stronę.

Taki nowo poznany znajomy, może być mocno uciążliwy, a nawet niebezpieczny. Lepiej więc omijać tego typu zabawy szerokim łukiem. 
 Osoby związane ze śmiercią ze względu na pracę.Są osoby szczególnie narażone na przyciąganie energii osób zmarłych.
 
To pielęgniarki, osoby opiekujące się umierającymi, pracownicy wszelakiego rodzaju domów spokojnej starości, hospicjów i podobnych placówek.
 
Tu po prostu energie chcą jeszcze przez chwilę przy kimś pobyć, poczuć obecność kogoś żywego, może nawet chcą cos przekazać, podzielić się czymś, zanim odejdą na Drugą Stronę.

W większości wypadków raczej szybko idą dalej, ale jeżeli ich obecność jest częsta, to może powodować osłabienie i zmęczenie, a czasem nawet depresję.
  Osoby o dużym potencjale energetycznym.Tak jak latarnia we mgle, tak świecą w astralu osoby o dużym potencjale energetycznym. Zagubiony duch ciągnie do takiego światła.
 
Pół biedy, jeżeli jest jedynie zagubiony.
 
Najczęściej skorzysta z takiej energii do przejścia na drugą stronę.
 
Gorzej, jeżeli trafi do nas duch, który nigdzie się nie wybiera.
 
Długotrwała obecność takiego gościa może osłabić nawet najsilniejszą energię.

 
 

Są jeszcze osoby, które przeprowadzają energie, dusze, na Drugą Stronę.
 
Nie mają swojego miejsca na liście, ponieważ są świadome tego, co robią i robią to celowo dla dobra tych, którzy sami przejść nie potrafią.
5/5 - (4 głosów)