Wiele kobiet szuka w czasie ciąży aktywności, która pozwoliłaby im zachować kondycję i przygotowała ciało do porodu, a jednocześnie nie stanowiła zagrożenia dla rozwijającego się życia. Jedną ze wskazanych typów ćwiczeń dla ciężarnych jest joga, którą można bezpiecznie praktykować od 15 tygodnia ciąży aż do porodu.

Joga w ciąży
Oczywiście ćwiczenia powinny być dostosowane do potrzeb i możliwości przyszłych mam, stąd należy eliminować np. stanie na głowie i wybierać asany, które wyciszają umysł i uelastyczniają ciało. Dobrze prowadzone zajęcia jogi mogą być doskonałym uzupełnieniem szkoły rodzenia. Przede wszystkim wpływają na zwiększenie świadomości własnego ciała, poprzez ćwiczenie często zapomnianych mięśni takich jak mięśnie dna macicy.
Ponadto joga pozwala na rozluźnianie mięśni pleców, które w ciąży są bardzo przeciążone. Praktykując jogę kobieta pracuje również nad oddechem, co pomaga później w radzeniu sobie z emocjami i bólem porodowym. Poznaje również różne techniki relaksacyjne, które łagodzą niepokój i stany lekowe, wywoływane przez zmiany hormonalne.
Młode mamy, które ćwiczą jogę w ciąży, często wracają do ćwiczeń niedługo po porodzie, dzięki czemu szybciej wracają do formy. Po sześciu tygodniach od porodu można również zacząć ćwiczyć razem z maluszkiem.
Oh, Pani Agnieszko, Pani wiedza i interpretacje są tak bardzo, niemal identyczne z tym co dzieje się w moim życiu. W tym roku przechodzę ogromną transformację- chyba największa jaka dotychczas doświadczyłam. Na mojej drodze, jak nigdy dotąd pojawiają się ludzie, którzy mi tym pomagają m.in. właśnie Pani:)
UWIELBIAM nasze sesje i potem wyczekuję z utęsknieniem Pani interpretacji.
Chciałam Pani bardzo, ale to bardzo podziękować za portret auryczny. Jest niesamowity i współgra z moim wnętrzem. Taki trafiony w punkt. Jest Pani wspaniała odczytując moją aurę. Podziwiam i jestem pełna szacunku.
Kilka lat temu z powodu operacji miałam uszkodzone prawe oko i groziła mi jego utrata.
Po sesjach z panią czuję, że cofa się porażenie, oko nie jest takie ciężkie.
Po pierwszej sesji poczułam przypływ energii a po drugiej spokój czekam na kolejne sesje, bo mam ogromna nadzieje ze mój stan fizyczny I mentalny będzie się poprawiać
Dziekuje na dzisiaj I czekam na więcej
Jestem bardziej spokojna i mam inne spojrzenie na życie.
Co jeszcze, nigdy nie sądziłam że oczyszczenie czakr zmieni moje intyme życie. Jesteśmy ogółem z mężem w szoku! :))
A wszystko dzięki Pani!
Stwierdzam, że bardzo mi pani pomogła.
Początkowo sceptycznie podchodziłem do sesji przeprowadzanych zdalnie.
Jednak po odbyciu stwierdzam, że pomogły mi i otworzyły „oczy” na wiele spraw, a przede wszystkim na siebie.
Dziękuję również za wiele słów życzliwości w odpowiedziach interpretacyjnych po każdej z sesji oraz sugestie, którymi powinienem się kierować.