Jak może wiesz, lub nie wiesz, wszyscy mamy poczucie intuicji. To jest coś, co pomaga nam zachować bezpieczeństwo w tym zwariowanym świecie, który nazywamy domem.
Niektórzy ludzie mają silniejszą intuicję niż inni, i chociaż może to być trochę frustrujące, naprawdę przydaje się. Podczas gdy sygnały wysyłane przez intuicję mogą być mylące i sprzeczne, służą one jedynie pomocą. Jeśli nie zwracasz uwagi na swoją intuicję, powinieneś.
Poniżej znajdziesz listę znaków, którymi twoja intuicja może próbować przekazać ci coś ważnego. Moja intuicja zawsze wyciąga mnie z lepkich sytuacji, a gdybym tego nie zrobił, prawdopodobnie nie byłoby mnie tutaj dzisiaj. Jeśli twoja intuicja robi następujące rzeczy, cofnij się o krok i pomyśl, co może ci powiedzieć.

 

7 znaków od twojej intuicji których nie powinieneś nigdy ignorować:

1. Kiedy coś w środku powie ci: „Nie powinienem tego robić”.
Jeśli intuicja podpowiada ci, że nie powinieneś czegoś robić – to nie powinieneś tego robić. Jest powód, dla którego mówi ci to. Lepiej nie dowiedzieć się o tym w twardy sposób.

2. Kiedy twój żołądek spada znikąd.
Kiedy twój żołądek spada z nikąd, zwykle dzieje się coś złego lub ma zamiar się wydarzyć. Kiedy to poczujesz, powinieneś natychmiast się ruszyć. Nie ma sensu się kręcić się do okoła, gdy sprawy wyraźnie zmierzają w złą stronę.

3. Nagłe czucie się nie w porządku lub złe samopoczucie.
Chorujemy z wielu powodów, a czasami dzieje się tak dlatego, że nasza intuicja działa aby nas chronić. Jeśli coś nie działa poprawnie, musisz wprowadzić pewne zmiany. Choroba może objawiać się z wielu różnych powodów.

4. Kiedy decyzja, którą powinieneś zrobić, sama się przedstawia.
Czasami nasza intuicja popycha nas do zrobienia rzeczy, które musimy zrobić. Jeśli jesteśmy w konflikcie o coś, nasza intuicja czasami podejmuje decyzję za nas. Jest to jedna z najbardziej wzmacniających rzeczy, które mogą się wydarzyć.

5. Kiedy czujesz się zmuszony do zrobienia czegoś.
Dzieje się tak, gdy odczuwamy potrzebę zrobienia czegoś konkretnego, niby z nikąd. Na przykład napotykamy się z kimś w niefortunnej sytuacji i czujemy potrzebę udzielenia im pomocy. Nasza intuicja popycha nas do czynienia lepiej i bycia lepszymi.

6. Twoje myśli są przyciągane w określonym kierunku.
Jeśli twoje myśli ciągle idą w tym samym kierunku, jest ku temu powód. Nasza intuicja czasami może być pozytywna. Doprowadza nas to do wielkich rzeczy.

7. Masz wrażenie które po prostu nie chce zniknąć.
Jeśli czujesz się dziwnie w danym miejscu lub przy danej osobie, twoja intuicja sprawi, że to uczucie nie zniknie. Popchnie cię to, by zadać sobie pytanie, dlaczego tak się czujesz. Dojdziesz do źródła tego, nawet jeśli nie chcesz.

Ocena