autorka wpisu: Julia, dla Dotyku Przestrzeni

Książka „Crystal Bliss” autorstwa Devi Browna jest przewodnikiem po leczniczych kryształach z poradami dotyczącymi wyboru, przygotowania i używania kryształów do medytacji i uzdrawiania przez energie.

Uwielbiam kryształy i osobiście wierzę w ich wrodzoną energię, moc i wibracje. Warto zauważyć  z moich własnych doświadczeń z pracy z nimi i ich regularnego noszenia – to, co działa dla jednej osoby, nie działa dla innej.

Ważne jest, abyś słuchał się swojego intuicyjnego głosu, aby poprowadzić cię do tego, które kamienie szlachetne i kryształy działają najlepiej dla Ciebie, nawet jeśli jeden kryształ działa na konkretną rzecz, dolegliwości lub cel, np. Niestrawność jako przykład dolegliwości, obfitości i dobrobytu są świetne, aby wyjaśnić „cel”.

Crystal Bliss przeprowadzi cię przez proces wybierania kryształów, oczyszczania i przygotowywania ich do użycia oraz włączania ich w medytację i proces uzdrawiania energetycznego. Nie masz doświadczenia w uzdrawianiu energią? A więc czytaj dalej. W tym przewodniku znajdują się wskazówki, w jaki sposób można używać kryształów w swoim życiu, w tym medytacji. 

Czy wiesz, że niektóre kamienie szlachetne mogą zwiększyć twoją energię, pobudzić negatywne wibracje, otworzyć serce na miłość, zamanifestować bogactwo, promować dobre zdrowie, a także wiele innych rzeczy.

Oprócz wskazówek i trików, uwielbiam to, że Brown zawiera Mantry z zalecanymi kryształami. Chociaż ten przewodnik może być dla początkujących, w książce jest mnóstwo informacji, które trzymają tych, którzy już od jakiegoś czasu zajmują się kryształami.

Dla prawdziwych początkujących, warto przeczytać Kryształową Biblię autorstwa Judy Hall jeśli jesteś bardzo podekscytowany światem kryształów –  jest to odpowiednie zarówno dla praktykujących jak i uzależnionych od kryształów – ma trzy wersje: Kryształowa Biblia I, Kryształowa Biblia 2 i Kryształowa Biblia 3. Chociaż „biblie” Hali są obowiązkowe, służą raczej jako książki odniesienia, do których się zwracasz, gdy masz pytania lub chcesz coś sprawdzić.

Ponieważ „Biblie” służą bardziej jako przewodniki, będziesz potrzebować książek, które zapewniają większą teksturę i głębię, i uważamy, że Crystal Bliss jest wspaniałym źródłem z wielu powodów.

Jedną z rzeczy, która wyróżnia Crystal Bliss jest układ – gładka żegluga, łatwa dla oka i jej wspaniałe mantry w całym tekście. Brown opisuje także rzadsze, mniej znane, kryształy. Na przykład od jakiegoś czasu jestem w świecie kryształów i nie czytałem o niektórych kryształach, o których wspomina w swojej książce.

Ona również zawiera kilka innych, o których nie wiem (a właściwie to własne, takich jak Nuumite i Shungite), ale nie są one tak powszechne, czy to w książkach, czy próbach znalezienia ich w krysztale. Nawet online, ten pierwszy jest rzadszy do znalezienia. Uwielbiam to, że zabiera cię trochę na ścieżkę, która była mniej podróżowana dzięki niektórym z jej zaleceń i myśli.

Książka zawiera również wskazówki dotyczące dalszego rozwoju twojej podróży po kryształach i oferuje porady na temat innych rzeczy, które uzupełniają twoje duchowe praktyki, takie jak śpiewanie misek, rozmazywanie, kryształowe esencje i eliksiry. Ma również sekcję o czakra.

4.8/5 - (5 głosów)