autorka wpisu: Julia, dla Dotyku Przestrzeni

Czy kiedykolwiek czułaś się połączony z Księżycem tak, jakby istniała moc księżyca lub raczej moc znajdująca się w nim, która wpływa na twoje nastroje, wewnętrzną wiedzę lub więcej?

Księżyc jest potężnym obiektem i dzięki tej twórczej mocy księżyca pojawia się jego magia.

Na przykład fazy Księżyca wytwarzają energie, które wpływają na nas tak samo, jak jego przyciąganie grawitacyjne.Moc Księżyca


Ta świetna lektura Simone Butler przynosi ze sobą lunarne rytuały łączenia się ze swoją wewnętrzną Boginią, ale jest też więcej.

Autorka w książce zawiera profile wielu silnych kobiet, z których można się uczyć i zdobyć wiedzę, by pomóc sobie w życiu.
Dzięki Mocy Księżyca, mówi Butler, kobiety mogą łączyć się z pierwotną, księżycową kobiecą mocą.

Pomaga zidentyfikować i nauczyć się, co mówi niebo, jak czytać jego wiadomości i jak postępować zgodnie z tą wiedzą.

Pomyśl o historii przez chwilę. W czasach starożytnych wszystko zależało od kobiecej boskości, a jej przewodnie światło, Księżyc – i jego Moc Księżyca – były wszechmocne.
Mężczyźni byli postrzegani przede wszystkim jako małżonkowie Wielkiej Bogini, wcielonej w każdą kobietę. W tych spokojnych, agrarnych społeczeństwach honorowane były pierwotne kobiece moce, takie jak intuicja, emocje, seksualność, stworzenie, komunia z naturą. Księżyc, który oświecał i gasł w przewidywalnych cyklach, był symbolem narodzin, rozwoju, śmierci i wiecznego życia na Ziemi.

Istnieje 12 rozdziałów Księżycowej Mocy, a każdy rozdział w książce przedstawia jeden znak księżyca. Dowiesz się, co naprawdę znaczy pojęcie Moc Księżyca i nauczysz się wiele o starożytnych kultach księżyca, o kobiecej boskości, a także, dlaczego wymarło to ze współczesnego życia.

Uwielbiam rytuały, które załącza, aby połączyć się z mocą księżyca, ponieważ są tak aktualne dzisiaj, jak były kiedykolwiek, a może nawet ważniejsze, ponieważ tak bardzo odeszliśmy od poznania kim jesteśmy i z bliskości samej Ziemi.


Moc Księżycowa pomaga także pracować z każdym znakiem, podczas gdy księżyc przechodzi przez niego.

Na przykład – jestem strzelcem, więc gdy księżyc jest w tym znaku, daje to nam przewodnictwo. Mam przyjaciół, którzy są potężnymi spirytualistami, którzy nie rozpoczną nowego projektu lub nie podejmą decyzji, jeśli księżyc nie będzie w dobrym miejscu. Chociaż może wydawać się nieco dziwne, że ktoś mógłby żyć swoim życiem mając Księżyc jako ich przewodnikia, wiedz, że jest to jeden z wielu przewodników, które mogą pomóc ci na twojej drodze.


Na przykład Butler mówi, że kiedy księżyc jest w Baranie, podejmuj zdecydowane działania, ale patrz na impulsywność.

Czy wiesz, że istnieje bogini i moc zwierzęcia dla każdego znaku księżyca? Wiem sporo o historii i mądrości Bogini, ale nie wiedziałem o tym, dopóki nie przeczytałem tej książki.

Inną rzeczą, która mi się podoba w Mocy Księżyca, jest to, że jej układ ułatwia korzystanie z niej jako przewodnika dla ciągłej pracy duchowej. Zauważyłam, że od czasu do czasu szukam informacji o rzeczach, a nawet nie miałem tej książki od tak dawna.

Obejmuje ona czynności i rytuały związane z twoją energią podczas pewnych faz księżyca – warto spróbować i zobaczyć, jak się czujesz.

Doświadczenie jest najlepszą metodą, a to, co działa dla jednej osoby, może nie działać dla innej.

Tyle powiedziawszy, najbardziej podoba mi się w Mocy Księżyca to, że jest to inspiracja dla kobiet i zachęta, jeśli zechcesz, aby spojrzeć do swojego wewnątrz – czyniąc to, usłyszysz ten wewnętrzny głos, to wyższe ja i wołającą duszę.

W tym procesie, łącząc się ze sobą (twoim prawdziwym ja), możesz znaleźć się w naturze, a to samo w sobie, może być bardziej uzdrawiające. Będziesz coraz częściej zwracać uwagę na przypływy i pory roku, rozwijając swoją prawdziwą księżycową naturę.

Poprzez zmianę umysłu, głęboką refleksję, rytuały, mantry, nową wiedzę i celowe działanie, Moc Księżyca kieruje kobiety do ich wewnętrznej mocy i pomaga im pozostać na kursie po wpadnięciu w jego siłę i mądrość.

5/5 - (1 głosów)