Kiedy po ciężkim dniu odczuwamy zmęczenie, możemy zafundować sobie kilka wspaniałych, relaksujących i kojących zmysły chwil w pachnącej kąpieli, aby przywrócić w sobie spokój duszy. Gorąca, długa kąpiel działa jak balsam na nasze troski i niepokoje, dlatego więc korzystajmy z tak przyjemnych i spokojnych chwil relaksu. Ciepła woda, jak również przyjemne, wręcz piękne zapachy działają pozytywnie na nasze zmysły i czakry.

Relaksująca kąpiel na zakończenie dnia

Relaksująca kąpiel na zakończenie dnia

Często po takich właśnie kąpielach mówimy, że czujemy się jak nowo narodzeni. Wygrzewając się w wannie czujemy od razu jak codzienność staje się przyjemniejsza, a my spokojniejsi i zrelaksowani. W sumie to niewielki wysiłek, żeby zafundować sobie przyjemną kąpiel, a płynące z niej korzyści dla naszego ciała i ducha są spore.

Przed wejściem do wanny należy zadbać o spokój w domu, bo jakaż byłaby to relaksująca chwila gdyby ciągle ktoś zakłócał nam chwile spędzane podczas odpoczynku. Nie odkładajmy takich kąpieli na weekend tłumacząc się brakiem czasu i korzystając wyłącznie z prysznica. Już dzisiaj zróbmy coś dla siebie i wyczarujmy w swojej łazience własne SPA.

Ocena